امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش سهام شرکت در قبال اپارتمان
باسلام من 45 سهم از 120 سهام 1 شرکت را به فردی فروخته ام و در قبال آن 1 واحد آپارتمان که به نام همسر شخص خریدار میباشد را به نمایندگی از ایشان مبایعه نامه نوشتم البته فروش سهام را در یک مبایعه نامه مجزا نوشتیم و من در آن قید کردم تمام مبلغ را نقدا دریافت نمودم . و برای اپارتمان هم 1 مبایعه نامه مجزا به نمایندگی ایشان از طرف همسرش نوشتیم و ایشان نیز امضا کردند که تمتمی مبلغ را نقدا دریافت نمودند دیروز قرار محضر داشتیم ایشان نیامدند آیا میتوانم عدم حضور ایشان را بگیرم ؟؟؟؟
پاسخ
(۲۵ بهمن ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۷ : ۰۸)alireza نوشته است: باسلام من 45 سهم از 120 سهام 1 شرکت را به فردی فروخته ام و در قبال آن 1 واحد آپارتمان که به نام همسر شخص خریدار میباشد را به نمایندگی از ایشان مبایعه نامه نوشتم البته فروش سهام را در یک مبایعه نامه مجزا نوشتیم و من در آن قید کردم تمام مبلغ را نقدا دریافت نمودم . و برای اپارتمان هم 1 مبایعه نامه مجزا به نمایندگی ایشان از طرف همسرش نوشتیم و ایشان نیز امضا کردند که تمتمی مبلغ را نقدا دریافت نمودند دیروز قرار محضر داشتیم ایشان نیامدند آیا میتوانم عدم حضور ایشان را بگیرم ؟؟؟؟

سلام
شما عدم حضور را همان روز که در دفترخانه بودید باید اخذ می کردید . در ضمن اینکه کسی به نمایندگی از شخص دیگری نمی تواند اموالش رو بفروش رساند . مگر اینکه شخص وکالت فروش داشته باشد .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شرایط دیگر تشکیل شرکت kiam 0 4,160 ۲۴ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۷ : ۱۳
آخرین ارسال: kiam
  تفاوت ثبت شرکت و ثبت برند berand 0 3,016 ۲۴ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۵ : ۱۳
آخرین ارسال: berand
  آغاز شخصیت حقوقی شرکت kiam 0 3,840 ۲۳ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۵ : ۱۵
آخرین ارسال: kiam
  شرکت سهامی خاص چیست ؟ vionasabt 0 3,740 ۱۲ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۳ : ۱۰
آخرین ارسال: vionasabt
  ثبت شرکت با مسئولیت محدود چیست ؟ vionasabt 0 4,904 ۱۲ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۱ : ۱۰
آخرین ارسال: vionasabt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان