انجمن حقوقی هامون
فروش سهام شرکت در قبال اپارتمان - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن حقوقی هامون (https://www.vakil.net/forum)
+-- انجمن: تالارهای مشاوره و مباحث حقوقی (https://www.vakil.net/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- انجمن: انجمن تخصصی مشاوره حقوقی حقوق ثبت (https://www.vakil.net/forum/forumdisplay.php?fid=13)
+--- موضوع: فروش سهام شرکت در قبال اپارتمان (/showthread.php?tid=319)فروش سهام شرکت در قبال اپارتمان - alireza - ۲۵ بهمن ، ۱۳۹۱

باسلام من 45 سهم از 120 سهام 1 شرکت را به فردی فروخته ام و در قبال آن 1 واحد آپارتمان که به نام همسر شخص خریدار میباشد را به نمایندگی از ایشان مبایعه نامه نوشتم البته فروش سهام را در یک مبایعه نامه مجزا نوشتیم و من در آن قید کردم تمام مبلغ را نقدا دریافت نمودم . و برای اپارتمان هم 1 مبایعه نامه مجزا به نمایندگی ایشان از طرف همسرش نوشتیم و ایشان نیز امضا کردند که تمتمی مبلغ را نقدا دریافت نمودند دیروز قرار محضر داشتیم ایشان نیامدند آیا میتوانم عدم حضور ایشان را بگیرم ؟؟؟؟


RE: فروش سهام شرکت در قبال اپارتمان - vakil - ۲۸ بهمن ، ۱۳۹۱

(۲۵ بهمن ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۷ : ۰۸)alireza نوشته است: باسلام من 45 سهم از 120 سهام 1 شرکت را به فردی فروخته ام و در قبال آن 1 واحد آپارتمان که به نام همسر شخص خریدار میباشد را به نمایندگی از ایشان مبایعه نامه نوشتم البته فروش سهام را در یک مبایعه نامه مجزا نوشتیم و من در آن قید کردم تمام مبلغ را نقدا دریافت نمودم . و برای اپارتمان هم 1 مبایعه نامه مجزا به نمایندگی ایشان از طرف همسرش نوشتیم و ایشان نیز امضا کردند که تمتمی مبلغ را نقدا دریافت نمودند دیروز قرار محضر داشتیم ایشان نیامدند آیا میتوانم عدم حضور ایشان را بگیرم ؟؟؟؟

سلام
شما عدم حضور را همان روز که در دفترخانه بودید باید اخذ می کردید . در ضمن اینکه کسی به نمایندگی از شخص دیگری نمی تواند اموالش رو بفروش رساند . مگر اینکه شخص وکالت فروش داشته باشد .