امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا میتوان وکالت کاری را فسخ کرد؟
من وکالت کاری برای انجام امور ثبتی به یکی از دوستانم دادم حالا من وآن دوستم باهم مشکل داریم من میتوانم به صورت یکطرفه آن وکالت راباطل کنم؟
پاسخ }
سپاس شده توسط
ضمن سلام خدمت مخاطب محترم از نظر بنده بله میتوانید ابطال وکالت کاری کنید چون وکالت عقد جایز بوده و شما ایشان را یکطرفه و بدون حضورشان وکیل نموده اید جهت انجام امورتان و هیچ نیازی به حضور ایشان جهت ابطال و جود ندارد تشریف برده دفتر خانه ای که وکالت را داده اید به همراه مدارکتان و در خواست فسخ قرارداد وکالت نمائید و به قول عامیانه قرارداد وکالت را باطل کنید و در خواست ابلاغ فسخ به وکیل خود را مینمائید و بایدآدرس وی را جهت ابلاغ قانونی ارائه نمائید و در صورتی که اصل وکالت نامه داده شده را از ایشان بگیرید هیچ نیازی به ابلاغ به وکیل نمی باشد چون در این صورت دیگر ایشان نمیتوانند عملی انجام دهند زیرا در صورت داشتن کپی مصدق توسط وکیل و در صورت استفاده از آن حتماً از دفترخانه صادر کننده وکالت استعلام شده و ایشان اعلان به فسخ نموده و عملاً ایشان دیگر وکیل شما نیستند. ولی در هر صورت اگر ایشان تاکنون کاری در راستای وکالت داده شده انجام داده باشند میتوانند به سبب انجام کار با ارائه مدارک مثبته از شما طلب دستمزد یا به قول حقوقیها حق الوکاله نماید
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط
سلام علیکم دوست عزیز تشکر فراوان
پاسخ }
سپاس شده توسط
دوست عزیز لازم به تشکر نیست انجام وظیفه میکنیم امیدوایم پاسخهای ما مشکل گشای و نشان دهنده راه درست برای حضرتعالی باشد
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درج نام اشتباه در وکالت نامه مسعودطاهری 1 1,647 ۲۷ مهر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۶ : ۰۰
آخرین ارسال: vakil
  دادخواست ابطال وکالت بلاعزل amir86 0 3,354 ۱۴ شهريور ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۳ : ۱۲
آخرین ارسال: amir86
Photo بررسی انحلال قهری عقد وکالت با فوت یا جنون as-eskandari 0 4,415 ۱ مرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۳ : ۰۵
آخرین ارسال: as-eskandari
  وکالت زوجه در طلاق ( از منظر فقه اسلامی ) dadgan 0 3,628 ۲۵ تير ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۳ : ۲۳
آخرین ارسال: dadgan
  رجوع از وصیت و رد وکالت Hamed-babaei 0 5,142 ۳ آذر ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۴ : ۱۹
آخرین ارسال: Hamed-babaei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان