امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه جوری سند هامو از این طرف بگیرم ؟
Sad 
سلام به همه دوستان .
دوستان ما با یه بساز بفروشی خونمون رو ساختیم ( حالا بماند که تخلفات زیادی کرد و در دادگاه محکوم شد Wink ) ، بعد این طرف با توجه به وکالتی که داشت رفته از اداره ثبت سند های مارو گرفته و پیش خودش نگه داشته و براساس همون وکالت نامه باید وقتی که سند ها رو از اداره ثبت گرفت به ما تحویل بده و رسید کتبی از ما بگیره ... .

حالا ما به اینطرف اظهار نامه فرستادیم که آقا بیا سندهامون رو بده و این طرف در جواب اظهار نامه گفته که من فلان قدر برای ملک شما خرج کردم و شما اون مبلغ رو باید به من بدید تا من هم سند هاتون رو بدم ... .

سوالات من اینه :
1- بر فرض اینکه طرف اون خرج ها رو هم کرده باشه آیا ارتباطی به قضیه سند داره ؟
2-حالا ما برای استرداد اسناد شکایت کنیم احتمال داره که ما توی دادگاه محکوم بشیم که باید هزینه های طرف رو بدیم ( واقعا یه همچین چیزی میشه Exclamation ) .
3- چه نوع شکایتی باید بکنیم و به چه عنوانی ؟ ( حقوقی ، کیفری --- خیانت در امانت و ... )

خیلی ممنون از همتون @
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
چه جوری سند هامو از این طرف بگیرم ؟ - توسط h_dev - ۲۴ تير ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۹ : ۱۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چه جوری باید تقاضا خسارت دیرکرد محکوم به را بکنیم ؟ h_dev 24 40,150 ۱۶ اسفند ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۴ : ۱۵
آخرین ارسال: حکمت
  چطوری میتونم حق ام رو بگیرم ؟ h_dev 5 9,832 ۵ فروردين ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۷ : ۱۴
آخرین ارسال: Hamed-babaei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان