امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعهد پرداخت اقساط وام
(۱۰ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۳ : ۱۷)حکمت نوشته است: سلام
مخاطب عزیز با توجه به فحوای کلام جنابعالی مدیون با پرداخت اقساط قصد نپرداختن نداردوضعیت جامعه او را مجبور به پرداخت ناقص نموده است پیشنهاد میکنم همانگونه که کجدار ومریض پرداخت میکند بگذارید پرداخت نمایددرغیر اینصورت بانک وام گیرنده وضامن را میشناسد شما یا ضامن نیز پس از پرداخت باتوجه به سند وگواهانی که دارید میتوانیداز طریق مرجع صالحه انرا مطالبه کنید.
لته ضامن صرفا از شما پس از پردخت میتواند مطالبه نماید نه شخص ثالثی
بنده در این مورد پیشنهاد طرح دعوی نمیدهم شاید دوستانم نظر بهتری داشته باشند.

با سلام مجدد
دو سوال دارم در این باب که ممنون میشم اگه پاسخ جامعی به آنها بدهید:
1) با توجه به اینکه وام مربوط به خانه میباشد، و ضامن بنده یک کارمند بازنشسته. در این صورت آیا بانک در صورت اقدام بانک، آیا ابتدا سراغ ضامن میرود یا فروش خانه؟ آیا من حق انتخابی دارم؟ در چه شرایطی بانک خانه را برمیدارد؟ (سند در رهن بانک است).

2) در مورد تعهد اقساط، آیا بعد از اینکه کل بدهی به بانک تمام شد باید اقدام کنم یا بعد از اینکه ثابت شد اقساط پرداخت نشده است و بانک در حال اقدام است؟
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
تعهد پرداخت اقساط وام - توسط pooryasad - ۱۰ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۱ : ۱۷

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مالیات و مسئولیت های استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی masoudfn 3 1,565 ۱۳ بهمن ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۹ : ۱۷
آخرین ارسال: پونه تندرو
  به تعهد عمل نکردن hortash 2 4,785 ۱۰ آذر ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۲۹ : ۱۸
آخرین ارسال: site2017
Sad پرداخت هزینه safaaa 1 5,653 ۱۷ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۳ : ۱۴
آخرین ارسال: حکمت
  پرداخت نکردن سهم هزینه تعمییرات اساسی آپارتمان توسط صاحب خانه Amir_B 3 5,952 ۲۳ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۰ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت
Rainbow ابطال سند رسمی ب علت عدم رعایت مصلحت موکل و عدم پرداخت ثمن missmozhdeh 5 12,686 ۱۹ شهريور ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۵ : ۰۰
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان