امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خیانت در امانت
با سلام
طی پرونده ای که برای اینجانب و همکارم و یکی از اقوام او تشکیل شده و بازپرس اتهام خیانت در امانت را برای من و همکارم و اتهام مشاور را برای فامیل همکارم صادر کرده که جزییات پرونده به این صورت است که همکارم مقداری از اموال شرکت را به فامیل خود الارقم اصرار من مبنی بر جلوگیری از این کار به او میدهد و فامیل او هم بعد از خارج شدن از شرکت با مشکوک شدن گشت کلانتری دستگیر میشود و در همان ساعت بامراجعه به انبار شرکت من و همکارم را هم دستگیر کرده و بعد از تشکیل پرونده مبنی بر سرقت بازپرس پرونده موضوع سرقت را مختومه و خیانت در امانت را مطرح میکند با توجه به اینکه اجناس تحویل اینجانب نیز نبوده و من نیز قصد تصاحب ای اموال را نداشتم و با توجه به اینکه در جلسه بازپرسی اتهام را قبول نکردم ولی ان دو نفر قبول کردند و در در شعبه اظهار نظر هم رای دیگری صادر شده به نظر شما در دادگاه بدوی امکان تبرئه اینجانب وجود دارد
با تشکر
پاسخ
سلام
میدانید چرا پرسش شما بی پاسخ مانده؟
چون مبهم است
منظورتان از جمله شعبه اظهار نظر هم رای دیگری صادر شده چیست؟؟؟؟؟
سمت شمادراداره یا شرکت ووو-------چه بوده که به جرم خیانت درامانت تحت تعقیب قرارگرفته اید؟؟؟؟؟
آیا برای شما وسایرمتهمان قراری صادرشده یا فعلآ پرونده درجریان تحقیقات است؟؟؟؟
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
(۸ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۳۴ : ۱۵)حکمت نوشته است: سلام
میدانید چرا پرسش شما بی پاسخ مانده؟
چون مبهم است
منظورتان از جمله شعبه اظهار نظر هم رای دیگری صادر شده چیست؟؟؟؟؟
سمت شمادراداره یا شرکت ووو-------چه بوده که به جرم خیانت درامانت تحت تعقیب قرارگرفته اید؟؟؟؟؟
آیا برای شما وسایرمتهمان قراری صادرشده یا فعلآ پرونده درجریان تحقیقات است؟؟؟؟

منظور از شعبه اظهار نظر همان دادستان میباشد و سمت من نیز کارمند میباشد همچنین برای من و بقیه قرار صادر شده که قرار صادره جمعا 50 میلیون برای هر سه نفر میباشد
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آیا عنوان خیانت در امانت را دارد؟ مـــدافـــع عـــدالـــت 2 6,562 ۱۲ بهمن ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۰ : ۰۱
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
  راهنمایی در مورد شکایت خیانت در امانت snmz 5 9,898 ۳۱ مرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۱ : ۲۰
آخرین ارسال: کامیاب
  درستی یا نادرستی خیانت در امانت نجف زاده 1 6,205 ۹ دي ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۴۳ : ۲۳
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان