امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست مشاوره برای خرید ملک
Big Grin 
سلام
قصد خرید زمینی را که قبلا پمپ بنزین بوده و حدود 12 سال است که متروکه میباشد را داریم، بعد از چند جلسه صحبتهای اولیه با یکی از مالکان، شنبه به شرکت نفت منطقه مربوطه جهت کسب اطلاع مراجعه کردم انجا با قاطعیت تمام گفتند که شرکای انجا سالهاست که اختلاف دارند و حتی روی دیدن هم را هم ندارند و فلانی به بهمانی فروخته و... حتی 2 نفر ورثه هم هستند که ناکجا ابادند(به شوخی گفتند تام و جری) و خلاصه هر چقدر که فکر کنید آیه یاس خواندند و اینکه محال است شما بتوانید از انها خرید کنید و آنجا منجلابیست که ...
حتی تا آنجا پیش رفتند که من را عاشقی(عاشق ملک مذکور!!) مدهوش و بی چشم و گوش توصیف کردند که مطلقا حرف حساب در او اثر ندارد...
به هر حال برای جمعه پیش رو با 2 نفر از مالکان به شرط همراه داشتن کلیه اسناد و مدارک جهت رویت و ادامه مذاکرات قرار گذاشتیم
قابل ذکر اینکه طبق گفته یکی از مالکان که تا کنون با او صحبت کرده ایم ملک مربوطه 2 مالک یک دانگی و یک مالک 4 دانگی دارد و اسناد مالکیت به صورت 6 سند یک دانگ میباشد.
سوالی که خدمت عزیزان دارم اینکه هنگام رویت اسناد به چه نکاتی باید دقت کنیم و دیگر اینکه اگر همه مالکان حقیقی زمین(طبق اسناد) در قید حیات باشند دیگر ورثه چه معنی پیدا میکند؟
ایا ممکن است در گذشته بخشی از عرصه یا اعیان به صورت قولنامه ای واگذار شده باشد و چگونه میتوان نسبت به این موضوع اطمینان پیدا کرد و حقیقت امر را دریافت؟
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
درخواست مشاوره برای خرید ملک - توسط پیروز - ۲ دي ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۸ : ۲۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل و ابهام در خرید ملک hamid6686 5 10,166 ۱۵ دي ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۰ : ۱۵
آخرین ارسال: حکمت
  خرید زمین قولنامه ای alzmg 2 8,039 ۲۹ فروردين ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۶ : ۱۲
آخرین ارسال: کامیاب
  خرید زمین به صورت شریکی behnam277 3 7,950 ۳۰ آبان ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۵۲ : ۰۰
آخرین ارسال: کامیاب
Music درخواست ابطال صورت مجلس بدون طرف دعوی قراردادن سازمان ثبت اسناد و حکمت 0 4,366 ۲ آبان ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۴۱ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان