امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از فایل صوتی به عنوان مدرک در دادگاه ؟
باسلام ودعای مملو از خیروسعادت خدمت اقای مدیرمحترم انجمن
بعرض برسانم چندی پیش بهمراه دوستی در راهرو دادسرا بودم هرچند عمل بنده غیرارادی بود لذا می شنیدم خانمی با شوهرش به استناد ضبط مکالمه تلفنی ایجادمزاحمت علیه پسرجوانی که قبلا خواستگار دخترشان بوده وجواب رد شنیده است درمکالمه ای که پدرومادرش نبودند وفقط ضبط شده بود شکایتی مطرح که درخلال دادرسی توسط قاضی محترم دستور داده شد که تلفن را ازنگهبانی درب ورودی به داخل شعبه بیاورند که انجام شده بود وقاضی(دادیارمحترم )باشنیدن جملات متشاکی ودر دوسیه بازجوئی ضمن اثبات ایجادمزاحمت نیز ارتباط نامشروع قرار مجرمیت صادر وبه دادگاه ارجاع می نمود با قرار وثیقه فکرکنم 50 میلیون تومان که توسط برادر متشاکی ظرف همان روز ازبانک مربوطه خود وجه الضمان بانکی تحویل وگویا متعاقبا موضوع ضمانت را کاهش و20 میلیون تومان مقررداشته اند
در حیات دادگستری مخفیانه با متشاکی گفتگو بازکردم که گفت به خدا هیچ مزاحم نشدم از اول هم دربازجوئی گفته بودم که من این دختر را دوست دارم وقصدم ازدواج است ولی پدرومادرش راضی نیستند وهرگز دخترشان را به دادیاری نمی اورند که قاضی از دختر سوال کند که چه بوده وماجرا چیست
درپاسخ مخاطب محترم این مورد را بعرض حضرتعالی میرسانم چنانچه گاها مشاهده ومسجل است تفسیرقانون همیشه بستگی به فرد تصمیم گیرنده دارد هرچند قانون ومواد ان موردرا شفاف وروشن بیان کرده اما قلم بدستان ومیزنشینان هرطوربخواهند انجام میدهند
حتی بعدازمدتی متشاکی رادیدم وپرسیدم چه شد گفت دردادگاه تبرئه شدم که انان اعتراض نموده وبه تجدیدنظررفته است
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
استفاده از فایل صوتی به عنوان مدرک در دادگاه ؟ - توسط bloori - ۱۶ شهريور ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۴۵ : ۱۸
RE: طلاق - توسط vakil - ۱۶ شهريور ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۳۲ : ۲۱
RE: طلاق - توسط bloori - ۱۷ شهريور ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۰۷ : ۰۸
RE: طلاق - توسط vakil - ۱۸ شهريور ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۴۹ : ۰۰
RE: استفاده از فایل صوتی به عنوان مدرک در دادگاه ؟ - توسط کیومرث بتیانه - ۲۰ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۲ : ۲۰
RE: استفاده از فایل صوتی به عنوان مدرک در دادگاه ؟ - توسط حکمت - ۲۰ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۱۰ : ۲۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مالیات و مسئولیت های استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی masoudfn 3 1,575 ۱۳ بهمن ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۹ : ۱۷
آخرین ارسال: پونه تندرو
  سو استفاده از مدارک و اطلاعات و سیمکارت و تعویض ان بدون اختیار و اط amirdiba 1 4,939 ۱۲ دي ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۴ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت
  استفاده از مدرک دانشگاهی اینجانب جهت رتبه بندی بدون اطلاع اینجانب erfaan28 1 4,130 ۳۰ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۰ : ۰۹
آخرین ارسال: حکمت
  استفاده غیر قانونی از مدرک تحصیلی saman.sistan 4 6,880 ۲۵ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۴ : ۱۴
آخرین ارسال: saman.sistan
  استفاده غیر قانونی از مدرک تحصیلی saman.sistan 1 3,983 ۲۰ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۲ : ۰۸
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان