امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره از دوستان جهت طلاق(فوري)
ygygy
پاسخ
مخاطب محترم به نظر بنده پرداخت نفقه و مهریه و اجرت المثل و دیگر حقوق مربوط به زوجه هم واجب شرعی بوده و هم واجب قانونی اگر پرداخت کرده و میکنید انجام وظیفه میکنید لذا به هیچ عنوان نمیتوان از این موارد سر باز زد و در موارد نه بنده و نه کس دیگر که فرا تر از قانون نمیباشیم در دوصورت مرد از دادن کلیه این حق و حقوق زن میتواند فرار کند اولین مورد فوت مرد دومین مورد سربه نیست شدن و راه آخر که یادم رفت در صورت تمکن مالی طلاق و ازدواج مجدد دوست عزیز برادر محترم بنده از عرایض قبل شما و عرایض اکنون شما متوجه شدم شما قصد فرار از دین و آزار و اذیت همسرتان را دارید چگونه میشود مردی خانه ای اجاره کند و شرایط یک زندگی مساعد را فراهم کند و زنش تمکینم نکند و همچنین متوجه باشد مهلت اجاره منزلش در طی دعوی منقضی شده و قبل از انقضاء تمدید اجاره نکند !!!!!!!!!!!!پس برادر این سایت جایی برای کمک به آزار و اذیت خانوادگی ندارد شما برای راهنمایی بیشتر بروید یک وکیل بگیرید تا در حل مشکلتان کمکتان کند این نظر بنده میباشد چون با توجه به توضیحات شما بنده هیچ راهی قانونی را برای کمک به شما را نمیتوانم پیداکنم چون شما پیشا پیش کلیه راههای کمک خود را مسدود نموده اید. شاید دوستان نظری جهت کمک به شما داشته باشند.
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
سلام دوست عزیز omid1359ازفرمایشات جناب آقای تیموری ناراحت نشوید درتکمیل فرمایش ایشان بعرض تون میرسانم
بعضی مواقع درامورخانوادگی شاخه گلی ،واردکردن اشخاصی که دارای تجارب درزندگی به قول معروف ریش سفید بهترازتشکیل پرونده های حقوقی وکیفری می باشد چه آنکه نزاعات خانوادگی وتشکیل چنین پرونده هائی دردراز مدت چنان اثرات سوءبرطرفین وحتی فرزندان خواهدگذاشت که جبران آن درآینده ممکن نگرددپیشنهاد میکنم بایک روانشناس مشورت نمائید واگرنشد دادخواست سازش به شورای حل اختلاف ارائه نمائید قطعآ شوراهای حل اختلاف تجارب ارزنده ای دراصلاح ذات البین دارند
ضمن اینکه ملزومات تمکین صرفآ نفقه ،خانه ،خوراک،پوشاک وسایر نیست بلکه حسن رفتار هم ازلوازم تمکین میباشد قبول کنید هرچندشما باسختی کارروزانه به خانه برگردید وانتظار رفتارمحترمانه ای ازهمسرتان داشته باشید مطمئن باشید این خانم هم انتظاررفتار متقابل بعد ازیک روز انجام امورات خانه راازشماداردجالب اینکه اگرشما کارمند باشید به هرحال بازنشستگی درانتظارشما خواهد بود لیکن همسرتان این امتیاز راندارد
ازاینکه ازجناب آقای تیموری سپاسگزاری نمودید بنده نیز ازشماسپاسگزارم

پیرمردی ظريف جهانديده گفت :

پادشاهى پسر به مكتب داد

لوح سيمينش بر كنار نهاد

بر سر لوح او نبشته به زر

جور استاد به ز مهر پدر
پاسخ
با تشکر از زحمات دوست عزیز جناب حکمت و مخاطب محترم بده نه شما را میشناسم و نه اطلاعی از زندگی شما دارم فقط بنده با توجه به توضیحات خودتان در قسمتهای مختلف برداشت حقوقی و شخصی خود رابیان کردم زیرا می بینم شما کلیه راههای حقوقی را سپری نموده و هیچ نتیجه ای نگرفته اید و در مورد تمکین همسرتان هم بنا به بیان حضرتعالی حکم به نفع همسرتان بیان شده لذا خدمت شما عرض میکنم در دادگاه بدوی یک قاضی و در دادگاه تجدید نظر 3 قاضی حضور دارند خصوصاً د موارد مسائل خانوادگی بسیار حساس و موشکافانه برسی میکنند و همچنین بنده اعتقاد دارم که هم از نظر شرعی و هم از نظر قانونی باید کلیه حق و حقوق همسر را باید پرداخت نمود ولی در جامعه کنونی متاسفانه زندگی مشترک از نظر جوانان شده خاله خاله بازی و بجای هماهنگی و همدلی و تفاهم مرد خیال میکند برده گرفته و زن نیز خیال میکند با مهریه به ثروت رسیده دوست گرامی شما بنده و کلیه دوستان زحمت کش حقوقی این سایت را امین دانسته و بیانات خود را نوشته بنده هم از نظر شرعی و ظیفه خود میدانم پاسخی حقوفی و منطقی به حضرتعالی بدهم و بنده بدور از هرگونه تصور خام و باطل حقیقت را به شما گفتم یک نصیحت پدر بزرگم به بنده نموده و آن این بود که در انتخاب دوست دقت کن دوست خوب کسی است که به شما واقعیت را بگوید و شما را به راه درست هدایت کند و این نصیحت در اکثر مواقع به مزاج شما خوش نخواهد آمد و از کسی که تملق تورا میگوید و چاپلوسی میکند دوری کن چون او شما را از واقعیت دور میکند بنده به حکم وظیفه و به عنوان امر به معروف این مورد را بیان نمودم لذا کسی که توان مالی داشته حکم شرعی و قانونی بوده که کلیه موارد مالی خانواده خود را که دین مطلق همسر بوده شامل مهریه ،نفقه،اجرتالمثل و.... را پرداخت کند و زن هم وظیفه شرعی و قانونی دارد که در صورت رعایت همسر نسبت به زندگی مشترک تمکین کند پس با دعوا هیچکس به نتیجه مطلوب نمیرسد پس دوست عزیز بنده اظهار نظر حقوقی سخصی خود را با برداشت خود از قوانین جاری بیان میکنم گاهی این نظرات به نظر مخاطب خوش و گاهی ناخوش بوده این تقصیر بنده نیست این واقعیتی است که با توجه به برداشت خود از قانون معروض میدارم و احتمالاً مشاهده نموده اید که در اکثر موارد بنده قید میکنم به نظر من و یا با توجه به برداشت من و یا بیان میکنم دوستان نظر خود را بیان بفرمایند یعنی در اصل هدف بنده و دوستان حقوقی بنده حل مشکل بوده و نه کارشکنی چون این محیط مجازی بوده و بنده و حضرتعالی و حتی دیگران همدیگر را ملاقات ننموده ایم که بخواهیم جانبداری کنیم.از وجود غلط املایی و عدم ویرایش عذر خواهی میکنم
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
(۲۹ دي ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۵۲ : ۰۰)Kamyab.Teymouri نوشته است: با تشکر از زحمات دوست عزیز جناب حکمت و مخاطب محترم بده نه شما را میشناسم و نه اطلاعی از زندگی شما دارم فقط بنده با توجه به توضیحات خودتان در قسمتهای مختلف برداشت حقوقی و شخصی خود رابیان کردم زیرا می بینم شما کلیه راههای حقوقی را سپری نموده و هیچ نتیجه ای نگرفته اید و در مورد تمکین همسرتان هم بنا به بیان حضرتعالی حکم به نفع همسرتان بیان شده لذا خدمت شما عرض میکنم در دادگاه بدوی یک قاضی و در دادگاه تجدید نظر 3 قاضی حضور دارند خصوصاً د موارد مسائل خانوادگی بسیار حساس و موشکافانه برسی میکنند و همچنین بنده اعتقاد دارم که هم از نظر شرعی و هم از نظر قانونی باید کلیه حق و حقوق همسر را باید پرداخت نمود ولی در جامعه کنونی متاسفانه زندگی مشترک از نظر جوانان شده خاله خاله بازی و بجای هماهنگی و همدلی و تفاهم مرد خیال میکند برده گرفته و زن نیز خیال میکند با مهریه به ثروت رسیده دوست گرامی شما بنده و کلیه دوستان زحمت کش حقوقی این سایت را امین دانسته و بیانات خود را نوشته بنده هم از نظر شرعی و ظیفه خود میدانم پاسخی حقوفی و منطقی به حضرتعالی بدهم و بنده بدور از هرگونه تصور خام و باطل حقیقت را به شما گفتم یک نصیحت پدر بزرگم به بنده نموده و آن این بود که در انتخاب دوست دقت کن دوست خوب کسی است که به شما واقعیت را بگوید و شما را به راه درست هدایت کند و این نصیحت در اکثر مواقع به مزاج شما خوش نخواهد آمد و از کسی که تملق تورا میگوید و چاپلوسی میکند دوری کن چون او شما را از واقعیت دور میکند بنده به حکم وظیفه و به عنوان امر به معروف این مورد را بیان نمودم لذا کسی که توان مالی داشته حکم شرعی و قانونی بوده که کلیه موارد مالی خانواده خود را که دین مطلق همسر بوده شامل مهریه ،نفقه،اجرتالمثل و.... را پرداخت کند و زن هم وظیفه شرعی و قانونی دارد که در صورت رعایت همسر نسبت به زندگی مشترک تمکین کند پس با دعوا هیچکس به نتیجه مطلوب نمیرسد پس دوست عزیز بنده اظهار نظر حقوقی سخصی خود را با برداشت خود از قوانین جاری بیان میکنم گاهی این نظرات به نظر مخاطب خوش و گاهی ناخوش بوده این تقصیر بنده نیست این واقعیتی است که با توجه به برداشت خود از قانون معروض میدارم و احتمالاً مشاهده نموده اید که در اکثر موارد بنده قید میکنم به نظر من و یا با توجه به برداشت من و یا بیان میکنم دوستان نظر خود را بیان بفرمایند یعنی در اصل هدف بنده و دوستان حقوقی بنده حل مشکل بوده و نه کارشکنی چون این محیط مجازی بوده و بنده و حضرتعالی و حتی دیگران همدیگر را ملاقات ننموده ایم که بخواهیم جانبداری کنیم.از وجود غلط املایی و عدم ویرایش عذر خواهی میکنم

با سلام با تشكر از پاسخگويي همه دوستان كه واقعا خالصانه پاسخگوي مشكلات بي هيچ چشم داشتي هستند.
ولي بنده مواردي را بيان ميكنم كه خالي از لطف نيست
مهريه حق قانوني و شرعي زن هست و بايد اين دين را ادا كرد. ولي متاسفانه در تكميل صحبت هاي دوستان اين مهريه شده ابزار قدرت .
بنده هم اكنون مهريه خانمم را دارم بصورت اقساط پرداخت ميكنم مبلغ قابل توجهي هم هست .ولي اينكه زني بخواهد از مسير غير اخلاقي و انساني ان هم با مشاوره از وكيلي كه متعهد به سوگند نامه خود نميباشد( با عرض پوزش از هم وكلاي محترم) بخواهد طلاق بگيرد را چه ميگويند؟

بنده بابت مهريه ماده 2 شدم زندان رفتم و اعسارم هم ثابت شده و چون كارمند هستم ايشان به دنبال گرفتن طلاق از مسيرهاي غير اخلاقي ميباشند .
خودم را نميخواهم توجيه كنم ولي با توجه به در نظر گرفتن خدا ،آيا اين راه درستي هست كه بعضي از خانمها پيش گرفته اند.
مهريه حق زن. نفقه حق زن
ولي نه تمكين ميكنند. مرد را زنداني ميكنند. جالبت از همه اين كه براي طلاق گرفتن دست به هر كار غير اخلاقي ميزنند.
بطور نمونه: زني كه شكايتي از همسر خود تحت عنوان انتشار عكسهاي خصوصي ميكند و نميتواند ثابت كند. چه هدفي دنبال ميكند؟
من واقعا از اين مطالب شما استفاده كردم ولي در شرايط مملكت ما مردهاي
مظلوم زياد هستند . بنده يك مهندسم بعد 34 سال عمر زندانم رفتم
نه معتادم نه مشكلي دارم مشكلم اينه كه ميگن چرا طلاق نميدي؟مهريه كه حقش هست. اين يك كلاهبرداري هست عزيزان
پاسخ
سلام
1-دوست عزیز اینکه میفرمائید مهریه وسیله ابراز قدرت است مخالف فرمایش جنابعالی باپیشنهاد مطالعه سوره نساء ،چنین نیست بلکه درچنین موردی مقنن این حق روبه زوج داده درقبال مطالبه مهریه دادخواست تقابل اعساروتقسیط به دادگاه بدهد که بعضآ آنان که همسرشون مطالبه مهریه مینمایند به این قوانین اشراف نداشته یا ازقدرت خوداستفاده کرده میگویند نمیدهم میروم زندان درخصوص چنین شخصی مقنن قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی رو پیش بینی نموده است.
2-اینکه وکلائی ارشاد به شکایت ودادخواست هائی به منظورایضاء طرف مقابل میکنند متاسفانه هستند چنین وکلائی که مخالف قانون وکالت وآئین نامه های آن بجای ذات البین تلاش بردادمن زدن به اختلافات دارند (البته باپوزش ازوکلای خوبی که سعی براصلاح زوجین دارند)
اینکه فرمودید تحصیل کرده هستید قطعآ چنین است چه اگر چنین نبود شما این انجمن رادرفضای مجازی پیدانمیکردید تاعلیرغم گرایش تحصیلیتون وارد مباحث حقوقی شویداما پیشنهاد میکنم یکروز وقت صرف کرده مقابل درب محاکم خانواده بایستید تازور گوئی بعضی مردان به همسرانشان ازباب قدرت راببینید
آیا شما تابحال شوهری رادیده ای همسرش رادرجلو درب دادگاه خانواده زیرمشت ولگد بگیرد وبادخالت اطرافیان بگوید همسرم است اختیارش رادارم
بنده به کرات دیده ام
ببخشید ازاینکه پاسخ دادم مزید آگاهی بود نه مشاوره قضائی موفق باشید
پاسخ
مخاطب محترم خداوند به انسان عقل هوش و قدرت تفکر و خوصوصیات دیگر داده لذا شما باید قبل از هرگونه کار و یا قبل از هرگونه عقد قرارداد با برسی شرایط خود و شرایط موجود و شرایط طرف قرارداد خود اقدام به صحبت و بحث و نسبت به اعمال خود و امور خود تصمیم گیری میکنید همانگونه که شرع و قانون برای خانمها شرایطی مشخص کرده برای آقایان هم شرایطی را مشخص نموده لذا وقتی یک جوان که دار و ندارش یک دست لباس تنش است و یا دارای وی کمتر از تعهدی است که میخواهد قبول کند ببخشید کمی رک میگویم و از اصطلاحات عامیانه استفاده میکنم بیخود میکند و بیجا میکند و غلط میکند هم خود و هم همسر آینده خود را اسیر هوا و هوسهای خود قرار دهد و عده ای را انتر و منتر خود کند پس برادر عزیز و مخاطبین آقا که چنین فکر میکنند مردم مسخره و مچل دست یک پسر جوان نیستند و حتی آن دختری که به خواستگاری وی میروید اگر در زمان ازدواج کلیه شرایط بیان شود و پسری که به خواستگاری میرود پای خود را بیشتر از گلیم خود دراز نکند هیچگاه در چنین عقوبتی گرفتار نمیشود چون خود کرده را تدبیر نیست آقای محترم مشاور 333 بنده کراراً دیدم که حضرتعالی بدون تفکر اقدام به اظهار نظر و دیگران را بدون تفکر حقوقی و بدون پایه و اساس ارشاد میکنید لذا کسی که از چیزی اطلاعات کافی و تخصص کافی ندارد بیشتر سعی میکند شنونده باشد تا اظهار نظر کننده لذا دکتر و مهندس و یا هر شغلی که هر کس دارد نشانه برتری و یا اظهار نظر خلاف قانون نمیباشد به حمد و سپاس الهی کشور ایران چه دختر و چه پسر پر شده از دکتر مهندس کاردان کارشناس و کارشناس ارشد پس سواد ملاک زندگی مشترک نیست این عقل درک و صبر و قدرت تفکر است که یک زندگی را پایدار نگه میدارد لذا از این بیانات میخواهم نتیجه بگیرم کسی که با علم و آگاهی نسبت به امری تصمیم میگیرد و آنرا عملی میکند پس باید نسبت به تبعات این تصمیم هم پاسخگو باشد آقای مهندس محترم هیچ کس بازیچه دست دیگری نیست و هیچ کس نوکر و کلفت دیگری نیست از دواج امری مقدس و محترم در کلیه امور اشخاص است و کسی که فکر میکند که پرداختن حقوق مادی زن و یا طلب کردن حقوق مادی زن از مرد کلاهبرداری است فکری عبث و بیهوده و تفکر افراد فاقد عقل و منطق بوده همانگونه که یک مرد در محل کار خود حقوق در یافت میکند زن هم به موجب عقد نکاح دارای حقوقی میشود چنانکه میبینید در صورت عدم تمکین زن از در یافت نفقه محروم میشود و مطالب دیگر لذا این ضرب المثل میگوید خود کرده را تدبیر نیست پس خودتان قبول کرده اید باید پاسخ بدهید و همانگونه که شما چنین گلگی میکنید خانمها هم میگوین مرد کتک میزند فحاشی میکند حق و حقوق مارا رعایت نمیکنند خرجی نمیدهند ما را بیرون می اندازند ووووو پس کسی که یکطرفه به قاضی برود راضی بر میگردد اصل اسلام شنیدن صحبتهای دو طرف است و اگر مد جایی کوتاه می آید زن هم باید در شرایطی کوتاه بیاید تا کفه ترازوی زندگی همیشه در تعادل باشد با خود بینی کسی به جایی نرسیده و به جایی هم نخواهد رسید این نظر بنده در برابر بیانات خلاف عقل و منطق و خلاف شرع و قانون مشاور333 بوده از وجود غلط املایی و عدم ویرایش پوزش می طلبم
پاسخ
(۲۹ دي ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۰ : ۱۵)حکمت نوشته است: سلام
1-دوست عزیز اینکه میفرمائید مهریه وسیله ابراز قدرت است مخالف فرمایش جنابعالی باپیشنهاد مطالعه سوره نساء ،چنین نیست بلکه درچنین موردی مقنن این حق روبه زوج داده درقبال مطالبه مهریه دادخواست تقابل اعساروتقسیط به دادگاه بدهد که بعضآ آنان که همسرشون مطالبه مهریه مینمایند به این قوانین اشراف نداشته یا ازقدرت خوداستفاده کرده میگویند نمیدهم میروم زندان درخصوص چنین شخصی مقنن قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی رو پیش بینی نموده است.
2-اینکه وکلائی ارشاد به شکایت ودادخواست هائی به منظورایضاء طرف مقابل میکنند متاسفانه هستند چنین وکلائی که مخالف قانون وکالت وآئین نامه های آن بجای ذات البین تلاش بردادمن زدن به اختلافات دارند (البته باپوزش ازوکلای خوبی که سعی براصلاح زوجین دارند)
اینکه فرمودید تحصیل کرده هستید قطعآ چنین است چه اگر چنین نبود شما این انجمن رادرفضای مجازی پیدانمیکردید تاعلیرغم گرایش تحصیلیتون وارد مباحث حقوقی شویداما پیشنهاد میکنم یکروز وقت صرف کرده مقابل درب محاکم خانواده بایستید تازور گوئی بعضی مردان به همسرانشان ازباب قدرت راببینید
آیا شما تابحال شوهری رادیده ای همسرش رادرجلو درب دادگاه خانواده زیرمشت ولگد بگیرد وبادخالت اطرافیان بگوید همسرم است اختیارش رادارم
بنده به کرات دیده ام
ببخشید ازاینکه پاسخ دادم مزید آگاهی بود نه مشاوره قضائی موفق باشید
با سلام و تبريك ولادت حضرت محمد(ص) خدمت دوستان.
از مطالب و سخنان شما استفاده كردم و حقايق را بيان نموده ايد و از اينكه مرداني چنين برخورد غير انساني و اخلاقي دارند بنده هم متاسفم .باز هم از شما متشكرم . اميدوارم كه با اين سايت شما جوانان قبل از ازدواج آشنا شوند
تا بتوانند از مطالب خوب و مشاوره هاي خوب ودوستانه استفاده نمايند. در پناه حق باشيد.
پاسخ
به خدای متعال می سپاریم شما را خدا پشت و پناه شما باشد به امید موفقیت و بهروزی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مدارک لازم برای طلاق توافقی vakil 2 6,375 ۱۲ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۲۲ : ۱۴
آخرین ارسال: afraclinic
  شرایط طلاق setare72f 1 1,713 ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۱۰
آخرین ارسال: keykavous
  حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق internet 31 32,941 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۸ : ۱۱
آخرین ارسال: هشتگ11
  مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی vakil 0 3,258 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۰ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil
  طلاق توافقی و مطالبه مهریه بعد از طلاق توافقی vakil 0 4,934 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان