امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعاده حيثيت - خيلي فوري
Photo 
باسلام
شخصي از اينجانب و سه نفر ديگر از بستگان همسرم به جرم مزاحمت تلفني - تهديد به مرگ - تهديد با قمه شكايت مي نمايد . بازپرس پرونده براي همه ما نفري 30 ميليون تومان وثيقه صادر ميكند . باگذشت 9 ماه از اين ماجرا چند روز پيش كه به دادسرا جهت پيگيري پرونده مراجعه كردم متوجه شدم پرونده مختومه گرديده لذا از بازپرس پرونده تقاضاي آزاد كردن سند اينجانب و كم لن يكن كردن جلب بستگان كه درشهرستان سكونت دارند و نيابت ارسال شده بود و هم چنين يك نسخه از قرار دادسرا را مطالبه نمودم . با مطالعه قرار متوجه شدم كه بازپرس براي اينجانب به جرم تهديد با قمه و مزاحمت تلفني با توجه به محتويات پرونده و مرجع انتضامي و گواهي گواهان تقاضاي صدور مواد 617 و 641 از قانون مجازات اسلامي را درخواست كرده بود و براي ديگران هم قرار منع تعقيب صادر كرده بود و پرونده را به دادگاه ارسال مي كند . دادستان در پي نوشت قرار صادره از دادسرا مكتوب كردند كه با قرار مجرميت صادره موافقت نمي شود بدليل اينكه دليل كافي وجود ندارد و شهود نيز صرف نظر از اينكه از بستگان شاكي مي باشد اظهارات آنها كلي و مبهم است و با قرار منع تعقيب موافقت مي شود .
حال مي خواهم به دليل واهي بودن پرونده و خسارات مادي و معنوي كه برايم پيش آمده اعاده حيثيت نمايم . آيا مي توانم اينكار را بكنم . آيا نتيجه اي دارد . آيا بايد در همان دادسرا شكايت كنم . لازم به ذكر است آن شخص دامادمان مي باشد.
تورو خدا كمكم كنيد چون واقعا" عابرويم رفت و خيلي اذيت شدم . لطفا" كامل راهنمائيم كنيد و خواهش ميكنم با عرض معذرت وكلاء دادگستري جوابم رو بدهند . ممنون
پاسخ
Bug 
كسي نبود جواب بده
پاسخ
(۱۰ بهمن ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۲ : ۰۰)omid52 نوشته است: باسلام
شخصي از اينجانب و سه نفر ديگر از بستگان همسرم به جرم مزاحمت تلفني - تهديد به مرگ - تهديد با قمه شكايت مي نمايد . بازپرس پرونده براي همه ما نفري 30 ميليون تومان وثيقه صادر ميكند . باگذشت 9 ماه از اين ماجرا چند روز پيش كه به دادسرا جهت پيگيري پرونده مراجعه كردم متوجه شدم پرونده مختومه گرديده لذا از بازپرس پرونده تقاضاي آزاد كردن سند اينجانب و كم لن يكن كردن جلب بستگان كه درشهرستان سكونت دارند و نيابت ارسال شده بود و هم چنين يك نسخه از قرار دادسرا را مطالبه نمودم . با مطالعه قرار متوجه شدم كه بازپرس براي اينجانب به جرم تهديد با قمه و مزاحمت تلفني با توجه به محتويات پرونده و مرجع انتضامي و گواهي گواهان تقاضاي صدور مواد 617 و 641 از قانون مجازات اسلامي را درخواست كرده بود و براي ديگران هم قرار منع تعقيب صادر كرده بود و پرونده را به دادگاه ارسال مي كند . دادستان در پي نوشت قرار صادره از دادسرا مكتوب كردند كه با قرار مجرميت صادره موافقت نمي شود بدليل اينكه دليل كافي وجود ندارد و شهود نيز صرف نظر از اينكه از بستگان شاكي مي باشد اظهارات آنها كلي و مبهم است و با قرار منع تعقيب موافقت مي شود .
حال مي خواهم به دليل واهي بودن پرونده و خسارات مادي و معنوي كه برايم پيش آمده اعاده حيثيت نمايم . آيا مي توانم اينكار را بكنم . آيا نتيجه اي دارد . آيا بايد در همان دادسرا شكايت كنم . لازم به ذكر است آن شخص دامادمان مي باشد.
تورو خدا كمكم كنيد چون واقعا" عابرويم رفت و خيلي اذيت شدم . لطفا" كامل راهنمائيم كنيد و خواهش ميكنم با عرض معذرت وكلاء دادگستري جوابم رو بدهند . ممنون

سلام
دوست گرامی
برای ارائه شکوائیه باید در همان دادسرا اقدام نمائید . چرا که محل وقوع جرم در محدوده آن حوزه می باشد . شما می توانید اینکار را انجام دهید . اما مسئله ای که اینجا مطرح می شود این است که باید ثابت کنید که آبروی شما با این اقدام شاکی رفته است . در ضمن شما می توانید خسارات وارده را نیز به جهت ارائه شکوائیه شاکی مطالبه نمائید . اما همه اینها مستلزم این است که ثابت نمائید . اگر چند نفر شاهد که از نزدیک شاهد ماجرا بوده و در جریان موضوع هستند را بتوانید به همراه خود به دادسرا ببرید ، احتمالاً نتیجه خواهید گرفت .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آیا بعداز ابلاغ قانونی رای اعاده دادرسی به محکوم علیه رای بدوی وپ کیومرث بتیانه 0 2,905 ۹ مهر ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۰ : ۱۰
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  كمك فوري در جلوگيري از ابطال مزايده far.v 2 11,047 ۸ مرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۵ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت
  اعمال ماده 18 - اعاده دادرسی Parirokh 1 4,789 ۱ آذر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۱۹ : ۱۲
آخرین ارسال: کامیاب
  اعاده دادرسی در امور کیفری Parirokh 1 4,126 ۲۵ آبان ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۰ : ۲۳
  اعاده حيثيت ليدا عباسي 2 4,386 ۲۵ تير ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۷ : ۲۰

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان