امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احتیاج به مشاوره در مورد موضوع ساده اما فوری
Question 
با سلام
یه مشکلی برای بنده ایجاد شده می خواستم نظر شما رو بدونم این جریان مربوط به 5 سال پیش میشه در زمانی که من دانشجو بودم و روزی پسر خاله یکی از هم خونه ایی هام اومد خونه و من به شوخی با ایشون کشتی گرفتم پای ایشون پیچ خورد و ابراز ناراحتی کرد من به اتفاق دوست دیگرم بلافاصله ایشون رو به بیمارستان شهر بردیم که از پای ایشون عکس گرفته شد و دکتر ابراز کرد که مشکلی نیست و با استراحت حل میشه و احتمالا کشیدگی زرد پیه بعد از اون ماجرا چند روزی لنگ می زد و بعد به ظاهر یا کامل خوب شد طوری که می دوید راه می رفت و حتی بعدش با ما فوتبال هم بازی می کردفقط می گفت گاهی اوقات زانوی من در میره .
این ماجرا گذشت تا بنده فارغ التحصیل شدم و خدمت رفتم .... تا با من قطع رابطه کرد سر یه شوخیه تلفنی تا این آواخر که بعد از 5 سال به من زنگ زده که من پس فردا میخام برم عمل پول عملو بده که مادرم داره جور تو رو میکشه و میخاد طلاهاشو بفروشه و تو پای منو اینطوری کردی و اگه ندی من شکایت می کنم و از این حرفا با توجه به اینکه خوب شدن ایشون رو خیلی ها به چشم دیدن و بعد از اون ماجرا دیگه حرفی از پاهاش نزده تا الان فکر می کنم قصد داره از من پول زور بگیره که بنده هم گفتم من پولی ندارم و شما اقدام به شکایت کن و بنده میام جواب میدم میخاستم بدونم در صورت شکایت چی پیش میاد و آیا من متهم هستم و باید دیه پرداخت کنم یا نه .... و آیا نیاز هست در صورت شکایت وکیل بگیرم ؟
با توجه به اینکه هیچی معلوم نیست حالا شاید از اون موقع تا به حال هم پرونده سازی هم کرده باشه نمیدونم و شاید هم اتفاق دیگه ایی برای پاش افتاده و میخاد از آب گلالود ماهی بگیره خدا عالمه ....
این نکته رو هم بگم که تنها شاهد ماجرای اتفاق دوست دیگر بنده و پسرخاله ایشونه که به نظرم شهادتش(در صورت این کار) زیاد به نفعش نباشه لطف کنید بنده رو راهنمایی کنید .ممنون .UndecidedUndecidedUndecided
پاسخ
با سلام

آیا برای تنظیم یک ایین نامه ساده اداری در مورد معیشت کارکنان فورمت خاصی وجود داره اگه ژاسخ مثبت است آدرسش رو به من بدید.
با تشکر
پاسخ
(۳۱ مرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۹ : ۱۴)morteza نوشته است: با سلام

آیا برای تنظیم یک ایین نامه ساده اداری در مورد معیشت کارکنان فورمت خاصی وجود داره اگه ژاسخ مثبت است آدرسش رو به من بدید.
با تشکر

سلام
تنظیم آئین نامه کارکنان بستگی به این دارد که برای چه ارگانی باشد . اگر برای ارگان های دولتی است که شما نمی توانید آئین نامه تنظیم نمائید ، چون این نوع آئین نامه ها توسط هیئت وزیران یا هیئت مدیره های اصلی آن ارگان تنظیم میشه . فورمت خاصی نداره اما شما میتونید از تجربیات سایر ارگان ها استفاده نمائید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
(۳۱ مرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۵ : ۰۵)mhzmhz نوشته است:
با سلام
یه مشکلی برای بنده ایجاد شده می خواستم نظر شما رو بدونم این جریان مربوط به 5 سال پیش میشه در زمانی که من دانشجو بودم و روزی پسر خاله یکی از هم خونه ایی هام اومد خونه و من به شوخی با ایشون کشتی گرفتم پای ایشون پیچ خورد و ابراز ناراحتی کرد من به اتفاق دوست دیگرم بلافاصله ایشون رو به بیمارستان شهر بردیم که از پای ایشون عکس گرفته شد و دکتر ابراز کرد که مشکلی نیست و با استراحت حل میشه و احتمالا کشیدگی زرد پیه بعد از اون ماجرا چند روزی لنگ می زد و بعد به ظاهر یا کامل خوب شد طوری که می دوید راه می رفت و حتی بعدش با ما فوتبال هم بازی می کردفقط می گفت گاهی اوقات زانوی من در میره .
این ماجرا گذشت تا بنده فارغ التحصیل شدم و خدمت رفتم .... تا با من قطع رابطه کرد سر یه شوخیه تلفنی تا این آواخر که بعد از 5 سال به من زنگ زده که من پس فردا میخام برم عمل پول عملو بده که مادرم داره جور تو رو میکشه و میخاد طلاهاشو بفروشه و تو پای منو اینطوری کردی و اگه ندی من شکایت می کنم و از این حرفا با توجه به اینکه خوب شدن ایشون رو خیلی ها به چشم دیدن و بعد از اون ماجرا دیگه حرفی از پاهاش نزده تا الان فکر می کنم قصد داره از من پول زور بگیره که بنده هم گفتم من پولی ندارم و شما اقدام به شکایت کن و بنده میام جواب میدم میخاستم بدونم در صورت شکایت چی پیش میاد و آیا من متهم هستم و باید دیه پرداخت کنم یا نه .... و آیا نیاز هست در صورت شکایت وکیل بگیرم ؟
با توجه به اینکه هیچی معلوم نیست حالا شاید از اون موقع تا به حال هم پرونده سازی هم کرده باشه نمیدونم و شاید هم اتفاق دیگه ایی برای پاش افتاده و میخاد از آب گلالود ماهی بگیره خدا عالمه ....
این نکته رو هم بگم که تنها شاهد ماجرای اتفاق دوست دیگر بنده و پسرخاله ایشونه که به نظرم شهادتش(در صورت این کار) زیاد به نفعش نباشه لطف کنید بنده رو راهنمایی کنید .ممنون .UndecidedUndecidedUndecided
کسی نیست جواب ما رو بده .... ؟
پاسخ
عمل فرد مقابل شما یک ادعا است و هزینه اثبات ادعا به عهده مدعی است اگر طرف مقابل شما به دادگاه مراجعه نماید ، دادگاه نامبرده را پزشکی قانونی معرفی نموده و آنجا است که صحت ادعای طرف شما مشخص می شود که احتمالا پس از گذشت چند سال رای با شما مگر واقعا نقص عضو طرف شما مربوط به کشتی تان باشد . حسین جوان دانشجوی حقوق
پاسخ
(۴ شهريور ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۶ : ۰۱)حسین جوان نوشته است: عمل فرد مقابل شما یک ادعا است و هزینه اثبات ادعا به عهده مدعی است اگر طرف مقابل شما به دادگاه مراجعه نماید ، دادگاه نامبرده را پزشکی قانونی معرفی نموده و آنجا است که صحت ادعای طرف شما مشخص می شود که احتمالا پس از گذشت چند سال رای با شما مگر واقعا نقص عضو طرف شما مربوط به کشتی تان باشد . حسین جوان دانشجوی حقوق

خیلی ممنون حسین جان می خواستم بدونم چون شاهد ماجرا پسر خاله طرفه و احتمال داره تحت فشار خانوادش بر علیه من رای بده پیشنهاد شما برای حل مشکل چیه ... ؟
این آقا از بنده پول میخاد به نظر شما بنده پول رو بدم یا از طریق قانونی عمل کنیم بهتره ... ؟
من وجدانا و منطقا خودمو تو این ماجرا زیاد مقصر نمیدونم . ممنون میشم بیشتر کمک و راهنمایی کنید . دوستان با تجربه تر هم کمک کنند ممنون میشم .
پاسخ
یک نفر شاهد زیاد اعتبار ندارد و چون از اقوام طرف هم است نیز اعتبار آن زیر سئوال میرود .بهترین راه حل راه قانون است
پاسخ
دوستان عزیز دیگه ایی نظری در این مورد ندارند .
پاسخ
محز محز عزیز چرا نگرانی اثبا اینگونه ادعاها پس از گذشت این همه زمان در صورتی که شما قبول عمل نکنید تقریباً عملی محال و غیر ممکن است زیرا پس از گذشت 5 سال شاید او پانصد بار دیگر با اشخاص دیگر کشتی و همین اتفاق هم برایش افتاده باشد واضحتر بگم شما اصولاً باید منکر هرگونه کشتی و یا اتفاقی بشید و در صورت ادعا قبول جرم نکنید در صورتیکه از نظر بنده ایشان اصولاً نمی توانند شکایت بکنند زیرا شکایت ایشان از نظر مقام قضائی مسموع نبوده
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فوری فوری شکایت حقوقی از ۲۸ فرد متوفی وچند نفر سهامدار ومالک حمید حمیدپور 0 1,411 ۲۷ دي ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۸ : ۰۲
آخرین ارسال: حمید حمیدپور
  ابهام رای دیوان عدالت اداری در مورد تحصیل مجدد salirezae 0 5,274 ۱۷ مرداد ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۹ : ۱۹
آخرین ارسال: salirezae
  ابهام در مورد یک پرونده ya30n 1 5,886 ۳ مرداد ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۵ : ۲۰
آخرین ارسال: vakil
  کلاه برداری در یک موضوع pedrammax 4 7,225 ۲ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۲ : ۱۵
آخرین ارسال: حکمت
  اقامت فردی غیر از مستاجر در مکان مورد اجاره 13881355 1 3,718 ۱۱ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۱ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان