امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توهین و افترا در یاهو مسنجر
با عرض سلام و ادب

من در زمینه طراحی و نصب قالب سایت فعالیت می کنم و محل درآمد من از همین سایتم می باشد که در ازای ارائه خدمات ، مبلغی رو از مشتری دریافت و خدمات اارائه میشه ....

دیروز با موردی برخورد داشتم که وقتی با مبلغ پایین پیشنهادی ایشون مخالفت کردم و حاضر به ازائه خدمات نشم ، ایشون چندین مرتبه در یاهو مسنجر اقدام به فحاشی و استفاده از الفاظ رکیک کردن و در وب سایت انجمن تخصصی که من در اون عضویت دارم اقدام به فحاشی و استفاده از الفاط رکیک نمودن و اتهاماتی به من وارد کردن و سعی کردن با آبروی من باز کنن و در طی 2 پیام خصوصی بنده رو تهدید کردمن و تهدید کردن که وب سایتم رو هک می کنن و قالب سایتی رو که متعلق به من و نوشته خودم هست رو بدون اجازه من از سایتم گرفته و در اینترنت پخش خواهند کرد ....

تمام پیام های یاهو مسنجر و انحمن تخصصی ذخیره شده هستند ...

می خواستم با توجه به اینک این شخص به تهدیداتش عمل کرده راهی برای من نمونده تا از ایشون شکایت کنم ...

خواهش می کنم در این مورد من رو راهنمایی کنید ...
پاسخ
(۶ تير ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۷ : ۰۴)hexasystem نوشته است: با عرض سلام و ادب

من در زمینه طراحی و نصب قالب سایت فعالیت می کنم و محل درآمد من از همین سایتم می باشد که در ازای ارائه خدمات ، مبلغی رو از مشتری دریافت و خدمات اارائه میشه ....

دیروز با موردی برخورد داشتم که وقتی با مبلغ پایین پیشنهادی ایشون مخالفت کردم و حاضر به ازائه خدمات نشم ، ایشون چندین مرتبه در یاهو مسنجر اقدام به فحاشی و استفاده از الفاظ رکیک کردن و در وب سایت انجمن تخصصی که من در اون عضویت دارم اقدام به فحاشی و استفاده از الفاط رکیک نمودن و اتهاماتی به من وارد کردن و سعی کردن با آبروی من باز کنن و در طی 2 پیام خصوصی بنده رو تهدید کردمن و تهدید کردن که وب سایتم رو هک می کنن و قالب سایتی رو که متعلق به من و نوشته خودم هست رو بدون اجازه من از سایتم گرفته و در اینترنت پخش خواهند کرد ....

تمام پیام های یاهو مسنجر و انحمن تخصصی ذخیره شده هستند ...

می خواستم با توجه به اینک این شخص به تهدیداتش عمل کرده راهی برای من نمونده تا از ایشون شکایت کنم ...

خواهش می کنم در این مورد من رو راهنمایی کنید ...

سلام
شما میتوانید به دادسرای ویژه رسیدگی به جرائم رایانه ای مراجعه کنید و اونجا شکوائیه خودتون رو ارائه بدید . این دادسرا با پلیس فتا کار میکنه . کلیه شکوائیه های این مدلی به پلیس فتا ارجاع میشه . هر چند که نیازی به فایل های ذخیره شده شما نیست !، اما حتماً با خودتون ببرید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

خیلی ممنون از راهنمایی تون ... من با راهنمایی شما توی گوگل سرچ کردم و اطلاعات بیشتری در این مورد پیدا کردم ...

اما یک سوال دیگه برام پیش اومده و اون این هست که مجازات توهین و اتهام و تهدید چی هست ؟

و اگر من طبق روال کار شکایت رو شروع کنم چه مدت طول می کشه به نتیجه برسه؟

باز هم از راهنمایی و مشاوره شما به نهایت سپاسگزارم
پاسخ
(۸ تير ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۰ : ۰۶)hexasystem نوشته است: خیلی ممنون از راهنمایی تون ... من با راهنمایی شما توی گوگل سرچ کردم و اطلاعات بیشتری در این مورد پیدا کردم ...
اما یک سوال دیگه برام پیش اومده و اون این هست که مجازات توهین و اتهام و تهدید چی هست ؟
و اگر من طبق روال کار شکایت رو شروع کنم چه مدت طول می کشه به نتیجه برسه؟
باز هم از راهنمایی و مشاوره شما به نهایت سپاسگزارم

ماده 608 قانون مجازات اسلامی :
" توهین به افراد از قبیل فحاشی و استعمال الفاظ رکیک ‌چنانچه موجب حد قذف نباشد به مجازات شلاق تا (74) ضربه و یا پنجاه هزار تا یک میلیون ریال جزای نقدی خواهد بود "

ماده 669 قانون مجازات اسلامی :
" هر گاه کسی دیگری را به هر نحو تهدید به قتل یا ضررهای نفسی یا شرفی یا مالی و یا به افشای سری نسبت به خود یا بستگان او نماید، اعم از اینکه به این واسطه تقاضای وجه یا مال‌ یا تقاضای انجام امر یا ترک فعلی را نموده یا ننموده باشد به مجازات شلاق تا (74) ضربه یا زندان از دو ماه تا دو سال محکوم‌خواهد شد "

مدت زمان به نتیجه رسیدن بستگی به حجم پرونده های دادسرای محل وقوع جرم دارد . معمولاً 2 ماه .

جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
ممنونم از راهنمایی و پاسخگویی شما ...

برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی دارم ...
پاسخ
شازده کوچولو:
غم انگیز تر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه ،چیه؟؟
روباه:
بری و کسی متوجه نشه

طراحی سایت فروشگاهی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان