امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیمه تصادف
باعرض سلام
بنده بر اثر تصادف و طبق نظریه پزشک قانونی دچار صدمات زیر شده امو

ساییدگی {حارصه }پیشانی>آرنج چپ>گونه راست>چانه> قدام شکم{سه مورد}>ناحیه کمر<مچ دست چپ> بازوی راست>پهلوی راست {دو مورد} انگشت دوم پای راست>خلف بازوی راست
کبودی ساعد راست
سیاه شدگی دور چشم چپ
تورم و سیاه شدگی پهلوی چپ>قدام شکم> کشاله ران چپ و ران راست
شکستگی زائده استخوانی سمت راست مهره اول کمری و شکستگی زائده استخوانی دو طرف مهره ذوم کمری[/size][/b]
تورم مچ و روی پای چپ و راست
زمان حدوث حدود 22/1/91 می باشد و معاینه مجددمورخ 22/4/91الزامی است

دقیقا عین عبارت پزشکی قانونی
میخواستم ببینم تقریبی بیمه چه مقدار باید پرداخت کند با توجه که بیمه بیمه گدار 126میلیون است
پاسخ
(۱ ارديبهشت ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۰ : ۱۵)farshid نوشته است: باعرض سلام
بنده بر اثر تصادف و طبق نظریه پزشک قانونی دچار صدمات زیر شده امو

ساییدگی {حارصه }پیشانی>آرنج چپ>گونه راست>چانه> قدام شکم{سه مورد}>ناحیه کمر<مچ دست چپ> بازوی راست>پهلوی راست {دو مورد} انگشت دوم پای راست>خلف بازوی راست
کبودی ساعد راست
سیاه شدگی دور چشم چپ
تورم و سیاه شدگی پهلوی چپ>قدام شکم> کشاله ران چپ و ران راست
شکستگی زائده استخوانی سمت راست مهره اول کمری و شکستگی زائده استخوانی دو طرف مهره ذوم کمری[/size][/b]
تورم مچ و روی پای چپ و راست
زمان حدوث حدود 22/1/91 می باشد و معاینه مجددمورخ 22/4/91الزامی است

دقیقا عین عبارت پزشکی قانونی
میخواستم ببینم تقریبی بیمه چه مقدار باید پرداخت کند با توجه که بیمه بیمه گدار 126میلیون است

سلام
دوست عزیز با توجه به جمله " زمان حدوث حدود 22/1/91 می باشد و معاینه مجددمورخ 22/4/91الزامی است " تعیین میزان دیه پس از معاینه مجدد امکان پذیر خواهد بود . چون احتمال بهبودی برای اعضاء وجود دارد به همین جهت شما باید منتظر معاینه مجدد باشید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
با تشکر از جواب شما

این تصادف که منجر به صدماتی به من شده بود به صورت کاملا عمدی بوده یعنی راننده یکی از دوستان بنده بوده هنگامی که مشغول به کار در کنار خیابان روی ماشین مشتری بودم باسرعت 100 تا 110 به قصد کشتن به زیر من زده است . من در بازجوی نوشتم که این تصادف عمدی بوده است و این آقا 3 یا 4 روز پیش ساعت 2 شب آمد در خانه و من را تهدید کرد که با ماشین هر جا دیدمت می زنمت ولی مدرک معتبر ندارم که ثابت کنم به نطر شما هنگام مراجعه به دادگاه این را مطلب را بگوییم که به دلیل اینکه این آقا با من دشمنی دارد به عمد به زیر من زده است یا خیر
پاسخ
(۱۱ ارديبهشت ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۰ : ۱۷)farshid نوشته است: با تشکر از جواب شما

این تصادف که منجر به صدماتی به من شده بود به صورت کاملا عمدی بوده یعنی راننده یکی از دوستان بنده بوده هنگامی که مشغول به کار در کنار خیابان روی ماشین مشتری بودم باسرعت 100 تا 110 به قصد کشتن به زیر من زده است . من در بازجوی نوشتم که این تصادف عمدی بوده است و این آقا 3 یا 4 روز پیش ساعت 2 شب آمد در خانه و من را تهدید کرد که با ماشین هر جا دیدمت می زنمت ولی مدرک معتبر ندارم که ثابت کنم به نطر شما هنگام مراجعه به دادگاه این را مطلب را بگوییم که به دلیل اینکه این آقا با من دشمنی دارد به عمد به زیر من زده است یا خیر

سلام
دوست گرامی ادعای شما هیچ ارتباطی به این پرونده ندارد . اگر ایشان شما را تهدید می نمایند ، میتوانید با ارائه شکوائیه جداگانه از ایشان طرح دعوی نمائید . چند نفر هم شاهد داشته باشید . اعضای خانواده هم می توانند شهادت دهند . در این شکوائیه به پرونده مفتوحی که هم اینک در دست رسیدگی است نیز اشاره کنید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
تشکر فراوان

طراحی فروشگاه اینترنتی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان