امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مزاحمت تلفني و تهديد
Rainbow 
باسلام
درمورخه 31/1/91 به دليل درگيري كه با زن بابام داشتم دونفر از طريق تلفن همرا و تلفن كارتي طي چندين بار متوالي درهمان روز با شماره منزل من تماس گرفته و شروع به فحش دادن ركيك و تهديد مي نمايند. البته يكي از شماره هاي تلفن همراه متعلق به برادزاده اين خانم مي باشد كه هم صدا و آدرس و شماره آن را مي شناسم و لي شخص ديگري را كه با شماره ايرانسل تماس گرفته بود نتونستم شناسائي كنم .مي خواستم بدونم كه
1- اگه تابه امروز شكايت نكردم (كه علتش اين بود كه ميخواستن نفر دومي را شناسائي كنم كه تا به امروز موفق نشدم) آيا ميتوانم درهرزماني اقدام كنم .
2- چون درمنزلي كه زندگي مي كنم سند آن بنام پدرم هست آيا ميتوانم شخصا" شكايت كنم يا اينكه مي بايست پدرم حضور داشته باشد
3-با توجه به اينكه ضبط مكالمه جرم است و نظر به اينكه تلفن خانه من داراي پيامگير مي باشد و ضبط مكالمه عمدي نبوده و درزماني كه كسي درمنزل نبود و اين آقايان زنگ ميزنند و شروع به فحاشي مي نمايند آيا من ميتوانم تلفن ثابت منزل را جهت اثبات به دادگاه ببرم .
لطفا" منو كامل راهنماي كنيد چكار بايد بكنم ممنون اززحمت شما
پاسخ
باسلام. کسی نیست جواب بده
باسلام. کسی نیست جواب بده
پاسخ
(۱۱ خرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۰ : ۲۲)reiki نوشته است: باسلام
درمورخه 31/1/91 به دليل درگيري كه با زن بابام داشتم دونفر از طريق تلفن همرا و تلفن كارتي طي چندين بار متوالي درهمان روز با شماره منزل من تماس گرفته و شروع به فحش دادن ركيك و تهديد مي نمايند. البته يكي از شماره هاي تلفن همراه متعلق به برادزاده اين خانم مي باشد كه هم صدا و آدرس و شماره آن را مي شناسم و لي شخص ديگري را كه با شماره ايرانسل تماس گرفته بود نتونستم شناسائي كنم .مي خواستم بدونم كه
1- اگه تابه امروز شكايت نكردم (كه علتش اين بود كه ميخواستن نفر دومي را شناسائي كنم كه تا به امروز موفق نشدم) آيا ميتوانم درهرزماني اقدام كنم .

بلی میتوانید در هر زمانی اقدام نمائید .

(۱۱ خرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۰ : ۲۲)reiki نوشته است: 2- چون درمنزلي كه زندگي مي كنم سند آن بنام پدرم هست آيا ميتوانم شخصا" شكايت كنم يا اينكه مي بايست پدرم حضور داشته باشد

تلفن به نام هر کسی باشد میتواند اقدام به طرح دعوی نماید . مگر اینکه شما اجاره نامه رسمی داشته باشید که در آن شماره تلفن قید شده باشد .

(۱۱ خرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۰ : ۲۲)reiki نوشته است: 3-با توجه به اينكه ضبط مكالمه جرم است و نظر به اينكه تلفن خانه من داراي پيامگير مي باشد و ضبط مكالمه عمدي نبوده و درزماني كه كسي درمنزل نبود و اين آقايان زنگ ميزنند و شروع به فحاشي مي نمايند آيا من ميتوانم تلفن ثابت منزل را جهت اثبات به دادگاه ببرم .
لطفا" منو كامل راهنماي كنيد چكار بايد بكنم ممنون اززحمت شما

ضبط مکالمه موقعی جرم است که شما به قصد استراق سمع اقدام به جاسازی دستگاهی در تلفن یا خط طرف دیگر نمائید . اینکه گوشی شما پیغامگیر داشته و مکالمات ضبط شده است ، تحت هیچ عنوان جرم نیست و شما میتوانید آن را به دادگاه ارائه نمائید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
باسلام
متاسفانه من درمنزل پدرم كه زندگي ميكنم اجاره نامه رسمي نداريم و درضمن با پدرم هم مشگل دارم . اگه اجاره نامه نداشته باشم بايد چكار كنم
پاسخ
سلام اگر در مکالمه ضبط شده مستقیما نام شده امده است میتوانید تحت عنوان توهین یا افترا شکایت کنید و از مکالمه ضبظ شده به عنوان اماره استفاده کنید ولی اگر بخواهید تحت عنوان مزاحمت تلفنی شکایت کنید بایستی پدرتان شما را یاری کند
آنان که می توانند انجام می دهند و آنان که نمی توانند انتقاد می کنند .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مزاحمت تلفنی مهران 24 38,907 ۲۴ آذر ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۳۸ : ۱۷
آخرین ارسال: پونه تندرو
  مشکل فراگیر مزاحمت مدارس غیر انتفاعی ihce 5 10,703 ۱ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۵۸ : ۱۰
آخرین ارسال: kousha_82
  مزاحمت همسایه ابراهیمی 1 5,864 ۳ خرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۷ : ۱۰
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  مزاحمت یک مشتری saeid1346 15 17,740 ۱۱ آذر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۳ : ۱۷
آخرین ارسال: کامیاب
  رفع مزاحمت زوج hemila jalalian 6 10,341 ۹ آذر ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۸ : ۲۲
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان