امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواهش می کنم کمکم کنید

با سلام خدمت اساتید گرامی
سعی می کنم که مشکلم رو کامل توضیح بدم
من حدود 2 سال (24)ماه هست که در یک شرکت به صورت قرار دادی در حال کار بودم الان حدود 20 روزی می شه که من رو اخراج کردن
1-قانون کار در هفته 44 ساعت می باشد اما بنده 48 ساعت تو این شرکت کار کردم ولی وجهی در رابطه با 4 ساعت اضافه دریافت نکردم
2-حق شیفت کاری به جای 15 درصدی که باید به بنده طبق قانون کار بدن 10 درصد رو دادن
3-هیچ وجهی به عنوان سنوات پایان کار دریافت نکرده ام
لازم به ذکر است که هر چند ماه یکبار برگه هایی رو با درج مبلغ به عنوان تصویه حساب کامل به طور اجبار باید امضا می کردم در غیر این صورت اخراج می شدم
سوال اینحاست که ظبق قانون می تونم حق خودم رو بگیرم یا نه؟
پاسخ
(۸ اسفند ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۵۱ : ۱۵)دانشجو نوشته است: با سلام خدمت اساتید گرامی
سعی می کنم که مشکلم رو کامل توضیح بدم
من حدود 2 سال (24)ماه هست که در یک شرکت به صورت قرار دادی در حال کار بودم الان حدود 20 روزی می شه که من رو اخراج کردن
1-قانون کار در هفته 44 ساعت می باشد اما بنده 48 ساعت تو این شرکت کار کردم ولی وجهی در رابطه با 4 ساعت اضافه دریافت نکردم
2-حق شیفت کاری به جای 15 درصدی که باید به بنده طبق قانون کار بدن 10 درصد رو دادن
3-هیچ وجهی به عنوان سنوات پایان کار دریافت نکرده ام
لازم به ذکر است که هر چند ماه یکبار برگه هایی رو با درج مبلغ به عنوان تصویه حساب کامل به طور اجبار باید امضا می کردم در غیر این صورت اخراج می شدم
سوال اینحاست که ظبق قانون می تونم حق خودم رو بگیرم یا نه؟

سلام
اگر بتوانید گفته های خودتان را ثابت نمائید که حتما میتوانید حق خود را مطالبه نمائید .
اما در صورتی که از شما برگه تسویه حساب اخذ شده است ، بعید به نظر میرسد که بتوانید نتیجه بگیرید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برش] چکی را برگشت زدم لطفا راهنمایی کنید shilanaseri 0 3,503 ۱۱ ارديبهشت ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۳۴ : ۰۸
آخرین ارسال: shilanaseri
  چکی را برگشت زدم لطفا راهنمایی کنید omid1362 8 9,785 ۱ اسفند ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۶ : ۲۲
آخرین ارسال: omid1362
  لطفا راهنمایی کنید Mazda_dalvandi 5 8,227 ۵ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۳ : ۰۱
آخرین ارسال: کامیاب
  لطفا کمکم کنید سید کاظم موسوی 11 11,986 ۲۱ شهريور ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۱ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت
  توروخدا میشه کمک کنید sara_22171 3 5,153 ۹ مهر ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۱ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان