انجمن حقوقی هامون

نسخه‌ی کامل: خواهش می کنم کمکم کنید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

با سلام خدمت اساتید گرامی
سعی می کنم که مشکلم رو کامل توضیح بدم
من حدود 2 سال (24)ماه هست که در یک شرکت به صورت قرار دادی در حال کار بودم الان حدود 20 روزی می شه که من رو اخراج کردن
1-قانون کار در هفته 44 ساعت می باشد اما بنده 48 ساعت تو این شرکت کار کردم ولی وجهی در رابطه با 4 ساعت اضافه دریافت نکردم
2-حق شیفت کاری به جای 15 درصدی که باید به بنده طبق قانون کار بدن 10 درصد رو دادن
3-هیچ وجهی به عنوان سنوات پایان کار دریافت نکرده ام
لازم به ذکر است که هر چند ماه یکبار برگه هایی رو با درج مبلغ به عنوان تصویه حساب کامل به طور اجبار باید امضا می کردم در غیر این صورت اخراج می شدم
سوال اینحاست که ظبق قانون می تونم حق خودم رو بگیرم یا نه؟
(۸ اسفند ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۵۱ : ۱۵)دانشجو نوشته است: [ -> ]با سلام خدمت اساتید گرامی
سعی می کنم که مشکلم رو کامل توضیح بدم
من حدود 2 سال (24)ماه هست که در یک شرکت به صورت قرار دادی در حال کار بودم الان حدود 20 روزی می شه که من رو اخراج کردن
1-قانون کار در هفته 44 ساعت می باشد اما بنده 48 ساعت تو این شرکت کار کردم ولی وجهی در رابطه با 4 ساعت اضافه دریافت نکردم
2-حق شیفت کاری به جای 15 درصدی که باید به بنده طبق قانون کار بدن 10 درصد رو دادن
3-هیچ وجهی به عنوان سنوات پایان کار دریافت نکرده ام
لازم به ذکر است که هر چند ماه یکبار برگه هایی رو با درج مبلغ به عنوان تصویه حساب کامل به طور اجبار باید امضا می کردم در غیر این صورت اخراج می شدم
سوال اینحاست که ظبق قانون می تونم حق خودم رو بگیرم یا نه؟

سلام
اگر بتوانید گفته های خودتان را ثابت نمائید که حتما میتوانید حق خود را مطالبه نمائید .
اما در صورتی که از شما برگه تسویه حساب اخذ شده است ، بعید به نظر میرسد که بتوانید نتیجه بگیرید .