امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فسخ قرارداد
با سلام و خسته نباشید
من ملکی ( آپارتمان ) را اجاره کرده ام البته این ملک موقع بازدید در دست مستاجر بوده حالا بعد از رفتن مستاجر وقتی خونه را نگاه کردیم از آن خوشمان نیامد ، آیا متوانم قرارداد را فسخ کنم ، هنوز وسایل به داخل خانه نبرده ام
مبلغ قرارداد 26 میلیون بوده که 23.5 میلیون آن را پرداخت کرده ام
برای فسخ قرارداد چه باید بکنم ؟
آیا به مشکلی بر میخورم یا نه ؟
ممنون .
پاسخ
سلام
قطعا به مشکل قانونی برخواهید خورد مگر اینکه با توافق با مالک به هر صورتی حتی پرداخت مقداری اجاره قراردادرا فسخ نمائید درغیراینصورت تا پایان مدت اجاره مکلف به ایفای تعهدات قراردادی میباشید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
با سلام
مستاجری داریم که معتاد است و از تاریخ قراردادش با ما هنوز 15 روز نشده است . سوال من این است که میشود قرارداد با ایشان را به دلیل مزاحمت ( بوی بد تریاک دائما داخل خانه می پیچد) یک طرفه فسخ کرد؟
لازم بذکر است به ایشان تذکر داده شده و وی گفته است چهار دیواری اختیاری. لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون و متشکر
پاسخ
سلام
اینگونه نیست که مستاجر خانه را برای فعاليت‌های بزهكارانه هر چند محل سکونت باشداجاره نموده باشد قبلا گواه داشته باشید سپس اظهارنامه ای برای ایشان ارسال نمائید واعلام نمائید هرچند عین مستاجره به قول شما چهاردیواری واختیاری است لیکن شما آنرا به محلی برای انجام عمل خلاف قانون قرارداده ایدکه این عمل حتی موجبات خرابی آنرا (سیاهی نقاشی)فراهم خواهد نمود واعلام فسخ قرارداد وتخلیه نمائید اگردرپاسخ قبول ننمودند میتوانید به دادگاه جهت اعلان فسخ قرارداد به علت تعدی وتفریط (محل استعلام مواد مخدر) وتخلیه تقدیم نمائید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آیا میتوانم قرارداد رهن را فسخ کنم؟ ctrlz 3 7,886 ۱۹ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۴ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت
  جریمه فسخ قرارداد اجاره ملک kia 3 7,791 ۱۰ دي ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۵۹ : ۲۳
آخرین ارسال: حکمت
  فخ قرارداد مشارکت و عدم انجام به تعهدات reza abdi 1 5,214 ۶ شهريور ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۶ : ۱۹
آخرین ارسال: کامیاب
  فسخ قرارداد پیش خرید مواد صنعتی farhadi 2 5,606 ۲۲ فروردين ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۶ : ۱۴
آخرین ارسال: farhadi
  فسخ قرارداد اجاره توسط مالک leily 3 8,521 ۲۱ اسفند ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۳۳ : ۱۵
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان