امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احضاریه برای کسانی که خارج از کشور هستند
به تازگی شخصی برای مساله نسبتا کوچک به آدرس قبلی من در ایران احضاریه ارسال کرده است اما چون من خارج از کشور هستم به دست من نرسید است. در این حالت اگر ایشان مجددا احضاریه ارسال کند آیا میتواند به دلیل نبود من در ایران مرا محکوم کند?
مورد اختلاف برای شرکت است که توافقی چون صورت نگرفت پس ایشان اقدام به شکایت کرده است اما چون من در ایران نیستم و چون ایشان میداند که من به دلیل مالی نمیتوانم به ایران بیام به این ترتیب اقدام کرده است که حکم غیره حضوری بگیرد
پاسخ
سلام با توجه به اینکه شما خارج از کشور هسیتد اگر بخواهید غیابی محکوم نشوید باید شخصا یا با ارسال لایحه یا معرفی وکیل اقدام کنید و ادرس خود را به دادگاه ارسال نمایید تا امکان دفاع داشته باشید در غیر این صورت شما غیابی محکوم میشوید البته در صورتی که دلایل خواهان قوی و محکمه پسند باشد
آنان که می توانند انجام می دهند و آنان که نمی توانند انتقاد می کنند .
پاسخ
آیا آدرسم خارج از ایران را بایستی ارسال کنم?

(۱۰ خرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۱ : ۰۰)mrs afshoon نوشته است: سلام با توجه به اینکه شما خارج از کشور هسیتد اگر بخواهید غیابی محکوم نشوید باید شخصا یا با ارسال لایحه یا معرفی وکیل اقدام کنید و ادرس خود را به دادگاه ارسال نمایید تا امکان دفاع داشته باشید در غیر این صورت شما غیابی محکوم میشوید البته در صورتی که دلایل خواهان قوی و محکمه پسند باشد

پاسخ
(۱۰ خرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۴ : ۱۰)Saeed نوشته است: آیا آدرسم خارج از ایران را بایستی ارسال کنم?

سلام
شما در اولین فرصا باید آدرس محل اقامت خود را به دادگاه اعلام فرمائید . هر چند که این ادرس در خارج از ایران باید . اما همانگونه که همکار محترم نیز فرموده اند شما میتوانید با انتخاب یک نفر به عنوان وکیل دادگستری از محکوم شدن غیابی خود جلوگیری نمائید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
سلام در اولین فرصت ادرس خود را به دادگاه اطلاع دهید یا در صورت امکان وکیل معرفی کنید
آنان که می توانند انجام می دهند و آنان که نمی توانند انتقاد می کنند .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  احضاریه تصادف جرحی afagh 10 12,736 ۷ آذر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۹ : ۱۸
آخرین ارسال: afagh
  آیا میشه برای متوقف کردن بی جهت کار ساخت وساز مسکن ادعا خسارت کرد ؟ h_dev 4 7,661 ۲۷ بهمن ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۶ : ۰۰
آخرین ارسال: h_dev
  چگونه انتقال مال به غیر برای فرار از دین را ثابت کنم ؟ h_dev 9 13,590 ۱۳ بهمن ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۸ : ۰۹
آخرین ارسال: h_dev
  دادگاه صلاحیتدار برای تقسیم ترکه vakil 2 7,401 ۱۰ خرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۵ : ۰۰
آخرین ارسال: Mrs Afshoon
  تقاضای تجدید جلسه از طرف وکیلی که جدیداً تعیین شده برای مطالعه پرو ghanun 2 6,963 ۱۴ شهريور ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۳۲ : ۱۱
آخرین ارسال: peyman792

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان