امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نفقه و يارانه
سلام،خسته نباشيد
حدود سه چهار ماهي ميشه كه نامزدم يارانه من وبهم نداده، ميتونم ازش شكايت كنم؟
روزي كه جلسه رسيدگي به اعساري كه داده ميتونم همين موضوع رو مطرح كنم ؟يااگه مطرح كنم به اعسارش كمك ميكنه؟؟مشكلي پيش نمياد؟
نفقه ي دوسال وخورده اي روكه مطالبه كردم تا تاريخ رسيدگي هست يا اينكه تا صدور راي قطعي ودريافت نفقه ؟اگه قسمت سوالم صحيح هست نفقه ي از آذرماه به بعد بعدا دوباره بايد مطالبه كنم يا اينكه تا هروقت كه طول بكشه دادگاه خودش زيادش ميكنه؟ البته من5 آبانماه رفتم مطالبه كردم ،دادگاهمونم8 آذرماه بوده،فكركنم 11دي ماه هم رأي دادگاه اومد كه نزديك3مليون و800هست+70تومن هزينه دادرسي،كه اون 27ديماه رفته اعتراض زده ،يعني براي رسيدگي به هزينه دادرسي تاريخ دادگاه براي17خرداد هست،حالا بقيه ماهها كه بهم نفقم رونميداده چي ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟امكان داره حالا كه اون اعتراض زده مقدارش كم بشه؟چون روز رسيدگي حضورنداشته.
هزاربار ممنونم ازتون
پاسخ
(۱۰ ارديبهشت ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۰ : ۱۹)nazita نوشته است: سلام،خسته نباشيد
حدود سه چهار ماهي ميشه كه نامزدم يارانه من وبهم نداده، ميتونم ازش شكايت كنم؟

سلام
تا زمانی که ایشان به عنوان سرپرست خانوار هستند ، مبلغ به حساب ایشان واریز خواهد شد . اما شما میتوانید مبلغ کل واریزی ها رو محاسبه و طی دادخواستی مطالبه نمائید .

(۱۰ ارديبهشت ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۰ : ۱۹)nazita نوشته است: روزي كه جلسه رسيدگي به اعساري كه داده ميتونم همين موضوع رو مطرح كنم ؟يااگه مطرح كنم به اعسارش كمك ميكنه؟؟مشكلي پيش نمياد؟

بلی میتونید مطرح کنید . به اعسار ایشان کمکی نمیکنه و مشکلی هم پیش نمیاد .

(۱۰ ارديبهشت ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۰ : ۱۹)nazita نوشته است: نفقه ي دوسال وخورده اي روكه مطالبه كردم تا تاريخ رسيدگي هست يا اينكه تا صدور راي قطعي ودريافت نفقه ؟اگه قسمت سوالم صحيح هست نفقه ي از آذرماه به بعد بعدا دوباره بايد مطالبه كنم يا اينكه تا هروقت كه طول بكشه دادگاه خودش زيادش ميكنه؟ البته من5 آبانماه رفتم مطالبه كردم ،دادگاهمونم8 آذرماه بوده،فكركنم 11دي ماه هم رأي دادگاه اومد كه نزديك3مليون و800هست+70تومن هزينه دادرسي،كه اون 27ديماه رفته اعتراض زده ،يعني براي رسيدگي به هزينه دادرسي تاريخ دادگاه براي17خرداد هست،حالا بقيه ماهها كه بهم نفقم رونميداده چي ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نفقه تا تاریخی محاسبه میشه که شما درخواست دادید . نفقه بقیه ایام رو باید دوباره طی دادخواستی مطالبه نمائید .

(۱۰ ارديبهشت ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۰ : ۱۹)nazita نوشته است: امكان داره حالا كه اون اعتراض زده مقدارش كم بشه؟چون روز رسيدگي حضورنداشته.
هزاربار ممنونم ازتون

هر احتمالی وجود دارد . اما در 90% موارد همان دادنامه اولی تائید می شود . مگر اینکه ایشان ثابت نماید که نفقه شما رو پرداخت کرده و برای این کار سند ارائه دهد .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نفقه ، فحاشي ، مشكل با قاضي ya30n 9 9,625 ۱۰ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۱ : ۲۱
آخرین ارسال: dadnam
  آراء كلیدی در خصوص نفقه و مهریه و ... vakil 1 10,434 ۲۲ آذر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۴ : ۱۴
آخرین ارسال: حکمت
Star وصول مهریه و نفقه و ... از سهم الارث شوهر فوت شده nimrooz 3 9,617 ۳۰ تير ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۱ : ۱۶
آخرین ارسال: vakil
  نفقه در قانون مدنی vakil 0 6,717 ۲۶ مرداد ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۵۴ : ۱۸
  نفقه ، تمكین خاص ، تمكین عام vakil 0 6,254 ۲۶ مرداد ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۴۷ : ۱۸

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان