امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوع اتهام
باسلام من چندوقت پیش ازمحل کارم اخراج شدم ودر زمان کارم صاحب کار 600000تومن به حسابم ریخته بود برای خرید برای شرکت که من همون موقع خریدهارو انجام داده بودم و فاکتورهاشم بهشون ارائه داده بودم اما الان از من به جرم خیانت در امانت شکایت کرده میخاسنم بدونم چکار باید بکنم
پاسخ }
سپاس شده توسط
(۱۲ بهمن ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۴۷ : ۱۷)soltanianali64 نوشته است: باسلام من چندوقت پیش ازمحل کارم اخراج شدم ودر زمان کارم صاحب کار 600000تومن به حسابم ریخته بود برای خرید برای شرکت که من همون موقع خریدهارو انجام داده بودم و فاکتورهاشم بهشون ارائه داده بودم اما الان از من به جرم خیانت در امانت شکایت کرده میخاسنم بدونم چکار باید بکنم

سلام
اولا حتما یک وکیل اختیار کنید
دوما شاهد داشته باشید و از محل خرید مجددا فاکتور اخذ کنید.  
از شکست نترسید، از این بترسید که سال آینده همین جایی باشید که امروز هستید
پاسخ }
سپاس شده توسط
(باسلام من چندوقت پیش ازمحل کارم اخراج شدم ودر زمان کارم صاحب کار 600000تومن به حسابم ریخته بود برای خرید برای شرکت که من همون موقع خریدهارو انجام داده بودم و فاکتورهاشم بهشون ارائه داده بودم اما الان از من به جرم خیانت در امانت شکایت کرده میخاسنم بدونم چکار باید بکنم)ممنونم از پاسختون.فقط ی سوال دیگه داشتم که وقتی صاحب کار سابق من پول رو فقط به حساب من ریخته و هیچ رسیدی از من دریافت نکرده که این پول رو بابت چی به حساب من ریخته میتونه به جرم خیانت در امانت از من شکایت کنه؟در ضمن روز اخر که من رو بیرون کرد تمام مدارکمو بهم پس دادولی حقوقموندادکه من ازش شکایت کردم وگرفتم حالا به تلافیش بعداز 4ماه ازم شکایت کرده
پاسخ }
سپاس شده توسط
(۲۲ بهمن ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۰۹ : ۱۳)soltanianali64 نوشته است: (باسلام من چندوقت پیش ازمحل کارم اخراج شدم ودر زمان کارم صاحب کار 600000تومن به حسابم ریخته بود برای خرید برای شرکت که من همون موقع خریدهارو انجام داده بودم و فاکتورهاشم بهشون ارائه داده بودم اما الان از من به جرم خیانت در امانت شکایت کرده میخاسنم بدونم چکار باید بکنم)ممنونم از پاسختون.فقط ی سوال دیگه داشتم که وقتی صاحب کار سابق من پول رو فقط به حساب من ریخته و هیچ رسیدی از من دریافت نکرده که این پول رو بابت چی به حساب من ریخته میتونه به جرم خیانت در امانت از من شکایت کنه؟در ضمن روز اخر که من رو بیرون کرد تمام مدارکمو بهم پس دادولی حقوقموندادکه من ازش شکایت کردم وگرفتم حالا به تلافیش بعداز 4ماه ازم شکایت کرده

سلام
دوست عزیز موضوع در عین حال که ساده می باشد ولی اگر خوب به دفاع آن نپردازید محکوم می شوید . در ظاهر امر اینگونه استنباط می شود که صاحب کارتان اگر وجهی به حساب شما ریخته اند یا باید دادخواست استرداد وجه ارائه نمایند و یا ایفاء به تعهد . که هر دوی این موضوعات جنبه حقوقی دارند و نه کیفری . اما اگر ثابت نمایند که وجه را بابت خرید لاوارم و جنس برای شرکت به حساب شما ربخته اند و شما در حال حاضر هم از بازپرداخت وجه و یا اقدام به خرید لوارم و اجناس امتناع می نمائید ، جرم خیانت در امانت محقق خواهد شد . در هر صورت حتماً از تجربیات یکی از همکاران وکیل بهره ببرید .
از شکست نترسید، از این بترسید که سال آینده همین جایی باشید که امروز هستید
پاسخ }
سپاس شده توسط

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اتهام کلاه برداری 313SA 7 8,776 ۵ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۷ : ۱۲
آخرین ارسال: کامیاب
  برداشتن یک اتهام در دادگاه تجدید نظر armin125 3 5,818 ۲۳ مهر ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۳ : ۰۸
آخرین ارسال: حکمت
  چند مورد عنوان اتهام علیه این همسایه مزاحم وجود دارد؟ om-zaf 11 16,137 ۱۳ ارديبهشت ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۰ : ۲۳
آخرین ارسال: حکمت
  عامل تام اتهام arm6628 4 6,959 ۲۶ مهر ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۷ : ۲۳
آخرین ارسال: کامیاب
Video شکایت از وزارت نیرو به اتهام انتقال غیر قانونی تمام آب زاینده رود Mehran 0 4,080 ۲۵ تير ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۳ : ۰۰
آخرین ارسال: Mehran

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان