امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از حقوق دانان و وکلای محترم درخواست کمک می کنم ( عدم ابلاغ صحیح توس
از تمام حقوق دانان و وکلای محترم عدالت خواه کمک می طلبم
مامور پست قضایی
الف) ابلاغیه مربوط به اینجانب را که آدرس ... پلاک 18 می باشد به پلاک 20 ده است و گزارش خلاف واقع نموده که اعمال ماده 70 نموده است
ب) آدرس اینجانب محل کار است و تولیدی لباس می باشد و دارای چهار پرسنل که تحت بیمه می باشند که فقط در تعطیلات رسمی کارگاه تعطیل است و باید ماده 68 می شده است
از شخصی که در پلاک 20 ابلاغیه به او داده شده است استشهاد دارم کهم امور ابلاغ، ابلاغیه را به او داده است و شاهدان نیز اظهاراتوی را شنیده و زیر برگه استشهاد را امضاء کرده اند و خود او نیز اعلام آمادگی نموده است در مراجع قضایی حضور یابد و شهادت دهد.
این فرد بیمار بوده و اکثراً واحد صنفی اش بسته بوده و ابلاغ رادر مهلت قانونی به دست اینجانب نرساند.خودم به دادگاه رفتم و جویای ابلاغ دادگاه شدم .رای دادگاه حضوری به من ابلاغ شدلایحه تجدید نظر خواهی من به دادگاه تجدید نظر رفت.آنها ملاک ابلاغ را گزارش مامور ابلاغ محاسبه و لایحه اینجانب را رد کردند.اکنون حکم من که تحمل 91 روز زندان است قطعی شده است. با توجه به مراتب فوق راهکار من چیست .لطفا مرا راهنمایی کنید.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
از حقوق دانان و وکلای محترم درخواست کمک می کنم ( عدم ابلاغ صحیح توس - توسط spotlight - ۶ تير ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۱ : ۲۲

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آیا می‌دانید منشور حقوق متهم چیست ؟ حکمت 7 10,305 ۲۳ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۲ : ۱۷
آخرین ارسال: ework
  آیین نامه شیوه اجرای قرارهای نظارت و تامین قضایی ابلاغ شد hamid79 2 6,477 ۲۲ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۷ : ۱۳
آخرین ارسال: Saminnikoo
  درخواست پاسخ به سوال کیومرث بتیانه 6 9,223 ۱۸ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۳ : ۱۹
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  درخواست براي تفكيك دادرسي saturn 5 7,356 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۱۱ : ۱۴
آخرین ارسال: حکمت
  درباب درخواست تجمیع پرونده های کیفری Parirokh 0 8,977 ۱۹ آذر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۷ : ۱۶
آخرین ارسال: Parirokh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان