امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقاضای ارشاد
(۱۸ بهمن ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۹ : ۱۶)حکمت نوشته است: سلام
دوست عزیز اعاده دادرسی نباید نسبت به احد از خواهان وخواندگان باشد بلکه خواهان اعاده هم باید تمامی خواهان وخواندگان بدوی را طرف دعوی قراردهد درست است که شما به قاضی این موضوع را متذکر شده اید اما دوستانه بوده ودرجائی ثبت نگردیده به نظربنده حق به جانب مسکن وشهرسازی است چون دلیل جدیدموجب اعاده دادرسی شده وایشان هم باید دردادرسی حضورپیدا میکرد
به هرحال دادگاه با اعتراض ایشان چی گفته؟
آیا رای صادرگردیده اگر چنین است مگردردادرسی نبودید؟
در جائی فرموده اید مسکن وشهرسازی دردادرسی اعاده دادرسی احدازخواندگان نبوده اما دادنامه به ایشان ابلاغ شده؟
چنین ابلاغی وجودندارد اصلآ سیستم رایانه آنرا نمیپذیرد

پیشنهاد میکنم طی درخواستی از دادگاه مطالعه پرونده واخذ مدارک از پرونده را بنمائید
استنباط بنده از پرسش وپاسخ درهمان حدارائه گردید
پذیرای نظرات ارزشمند دوستانم هستم
ضمن سلام ودعای طول عمر جنابعالی بعرض میرسانم که در اولین جلسه رسیدگی به اعاده دادرسی متقاضی مالک دادنامه 1097 اینجانب کتبا" طی لایحه ایراد گرفتم وتذکر دادم که لایحه با شماره ثبت دادگاه موجوداست گفتم که چرا نام اداره راه وشهرسازی در ستون اصحاب دعوی ذکر نشده است قاضی فرمود که طبق سوابق اداره راه خوانده دعوی است ونامه مستند اعاده دادرسی نیز از ناحیه اداره مذکور صادرشده وضمنا تصمیم گرفتم 30/11/90 که از اداره فوق درهمین پرونده استعلام نمایم باخبر میشوند که عینا نامه به اداره راه ارسال وپاسخ ان درپرونده هست 0 رفع نقض از وظائف دادرس ومدیر دفتر دادگاه بوده که درصورت توجه یا رفع نقض میشد یا دادخواست رد میشد ودر زمانیکه من کتبا لایحه ایراد دادم چنین گفته شده که عرض شد ایا این لایحه موثر نخواهد بود (کپی ان موجوداست با شماره ثبت لایحه )
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
تقاضای ارشاد - توسط کیومرث بتیانه - ۱۷ بهمن ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۱ : ۲۰

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تقاضای قلع و قمع فرامرز 4 4,787 ۲۱ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۳۹ : ۲۰
آخرین ارسال: seoma
  تقاضای راهنمائی کیومرث بتیانه 0 2,736 ۱۷ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۵ : ۱۵
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  پیرو تقاضای ارشاد قبلی ممنونم که در پاسخ مقتضی تسریع بفرمائید کیومرث بتیانه 8 9,671 ۲۶ بهمن ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۱۲ : ۲۰
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  پس از کیفرخواست شاکی کی و کجا تقاضای تأمین خواسته نماید؟ hossein23 1 4,965 ۱۶ بهمن ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۶ : ۱۳
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان