امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست براي تفكيك دادرسي
باسلام حضورجناب کامیاب ومخاطب محترم
مخاطب عزیز بنگاه معاملات مسکن که اخیرا با نامهای سایت مسکن وسایرنامهای مرسومه وجوددارد فریب نخوریدقراردادهایشان رسمی نیست ،کاملآ عادی میباشد
من باب نمونه چندی پیش بنده برای قراردادملکی به بنگاه رفتم که تمامی شرایط فروش اعلام شده بودپس از توافات وحضورخریداردربنگاه کارشناس حقوق که برادرزاده صاحب بنگاه بود به بنده گفت قراردادهای ما رسمی است گفتم باکدام جذمیت وجدیت استناد به کدام قانون این حرف رامیزنید که هالوگرام اداره دارائی برای اخذ رهگیری را نشانم میدهد ومیگوید بخاطراین رسمی است شما اگر تونستی برو دارائی وشهرداری بدون اینهامفاصا حساب بگیر،پاسخ دادم الزامات خلاف قانون اداره دارائی است بالاخره اخیرآ آن هم دردیوان عدالت اداری باطل شد
بالاخره با خریدار که جوانی شیک پوش بساز وبفروش که یکبار با خودرو خودش با تصادف مرگبار تاسرحد مرگ رفته و بعدها متوجه شدم سر عمو و زن عموی خودش هم کلاه گذاشته حتی کمتر از قیمت توافقی قبلی به نتیجه نرسیدیم خریداردرآخر با خشم به بنده گفت
من قبل از اینکه ملک کسی رابخرم اول تحقیق میکنم ببینم طرفم کی هستش درپاسخ گفتم بنده هم به هرکسی ملک نمیفروشم باید شرایط خریدارراببینم
ازبنگاهی اصرارکه بیا امضاء کن بهتر از این ونقدتراز این پیدانخواهیم کرد از بنده انکار که اگر این آقا بالاتراز قیمت توافقی قبلی هم بخرد به این نمیفروشم از بنگاه بدون ارائه چای خارج شدیم(یکماه بعد به یک خانواده باشخصیت برای سکونت خودش وحتی باتخفیف فروخته شد)
خلاصه مطلب آنچه بیان شد برای کسب تجربه بود اینکه متاسفانه کارپرداز های بنگاه های املاک اسناد عادی خودشان را با عناوین مختلف، رسمی جلوه میدهند به نظر بنده نوعی کلاهبرداری وجعل عنوان است
واما درخصوص مشکل جنابعالی واستنباط از فرمایشات جناب کامیاب شکایت شما اگر کلاهبرداری باشد کمی ناقص طرح شده شکایت شما باید 1-جعل واستفاده از سند مجعول2-اجتماع وتبانی برای بردن مال غیر باشد وتمامی دست اندکاران بنگاه وبرادر جاعل را طرف شکایت قرارمیدادیدکه قواعدمذکوربه نظرمیرسد رعایت نگردیده باشد
موفق باشید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
درخواست براي تفكيك دادرسي - توسط saturn - ۲۶ آذر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۶ : ۲۱

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شش ماه حبس براي جرم ناكرده! ya30n 1 4,396 ۳۰ شهريور ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۴۵ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت
  از حقوق دانان و وکلای محترم درخواست کمک می کنم ( عدم ابلاغ صحیح توس spotlight 3 6,285 ۹ تير ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۸ : ۲۲
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  درخواست پاسخ به سوال کیومرث بتیانه 6 9,223 ۱۸ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۳ : ۱۹
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  درباب درخواست تجمیع پرونده های کیفری Parirokh 0 8,977 ۱۹ آذر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۷ : ۱۶
آخرین ارسال: Parirokh
Question درخواست afrooz 24 40,304 ۱۴ آذر ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۶ : ۰۴
آخرین ارسال: afrooz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان