امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احضاریه تصادف جرحی
با سلام خدمت دوستان محترم و مخاطب عزیز خدمت شما عرض کنم منظور از بیان پس خودتان را گول نزنید این بوده که بیانات شما دارای تضاد بود به این توضیح که یا اطلاع داشته و یا نداشته اید اگر اطلاع از تصادف نداشته باشید بیان اگر و اما های متعدد معنی ندارد کسی که اطلاع نداشته باشد موضوع را اعلان نموده و راه حل میخواهد نه اینکه برای خود اگر و اما متصور شود لذا حالات بیان انسان بی اطلاع از موضوع کاملاً متفاوت از طریقه بیان شما بوده و همانگونه که مستحضرید هم ابتدا و هم انتهای بیاناتم عنوان نمودم این نظر شخصی بنده بوده و همچنین عنوان نمودم قضات دادگاهها باهوشتر و زرنگتر از آنچیزی هستند که شما طی سوالاتتان دنبال پاسخ نکات مبهم خود هستید چون شخص بیگناه هیچگاه دنبال ابهامات نبوده بلکه دنبال این بوده که حق محقق شود و میخواهد بداند آیا حق او محقق خواهد شد

کاملا مشخص است که این پرونده راحت به نتیجه نخواهد رسید.
دوست گرامی همیشه در مسائل قضایی نمیتوان پیش داوری نمود چون نظر اشخاص مختلف بوده

منظورم از اثبات و شهود این بود که ایا شاکی باید اثبات کند که من با ایشان تصادف کرده ام یا بنده باید اثبات کنم که من تصادفی نداشته ام؟
فرقی نمیکند کلیه طرفین چه شاکی و چه متشاکی ادله اثبات خود را ارائه میکنند

سوال بعدی بنده این است که چرا به کلانتری احضار شده ام ؟
این موارد طبیعی بوده قاضی رسیدگی کننده ذاتاً رویه بوده مطابق قوانین خاص در تصادفات جرحی مراحل تحقیق اولیه را به کلانتری ها اعاده مینمایند فقط در تصادفات منجر به فوت آنهم ندرتاً قضات به صحنه تصادف می آیند.

چرا احضاریه از طرف دادگاه و دادیاری نیست؟
دادیار یا باز پرس که در موارد شما اکثراً بازپرس دستور تحقیق و برسی را به کلانتریهای مربوطه ارجاع میدهند
این برداشت و نظر شخصی بنده بوده بر اساس تجربه و قانون و رویه جاری محاکم
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
احضاریه تصادف جرحی - توسط afagh - ۲۵ آبان ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۰ : ۰۰

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مراحل رسیدگی به تصادف جرحی zohamasadi 2 3,945 ۱ آبان ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۱ : ۱۲
آخرین ارسال: zohamasadi
  اعتراض به کروکی تصادف unnamed 3 22,518 ۱۲ مرداد ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۵ : ۱۶
آخرین ارسال: amir877
  تصادف جرحی سارا راشدی 3 5,112 ۱۷ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۲۵ : ۰۳
آخرین ارسال: vakil
  اعتراض به کروکی تصادف بعد از 2 ماه پرسشگر 4 9,593 ۲ فروردين ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۴۷ : ۲۰
آخرین ارسال: حکمت
  تصادف منجبر به جرح با کودک و فرار از صحنه علی ترکی 5 8,118 ۸ آذر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۳ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان