امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصادف جرحی
با سلام و خسته نباشید.حدود 4 ماه پیش من با اتومبیلم با یک کودک 5 ساله تصادف کردم .اورژانس پلیس راهور کلانتری و تمام مراحل بصورت قانونی طی شد کودک از ناحیه صورت و پا دچار ساییدگی روی آسفالت و در رفتگی مچ پا شد که به پزشکی قانونی مراجعه کردند و 1 ماه طول درمان گرفت در تیرماه.بعد از دادسرا برای من ابلاغیه امد و مراجعه کردم گفتند شما مقصر شناخته شدید و امضاء کنید که قبول دارید و 10000000تومان اگر در صورت ابلاغ بعدی نیایید جریمه میشوید و من امضا کردم.1 ماه گذشت و من از مادر کودک( که در همسایگی ما هستند) پرسیدم گفت کاملا خوب شده ولی پزشک قانونی نرفتیم 2 بار در مرداد و شهریور بهشون پیامک زدن که برن  پزشک قانونی بازم نرفتن نمیدونم میخوان چچیکار کنن الان من تویه سایت رفتم و پرونده مو دنبال کردم نوشتند کیفر خواست متهم صادر و به دادگاه ارسال شد و مجددا در ابان وقت پزشکی قانونی تعیین شده
.الان سئوال من اینه 1- من کی باید برم دادگاه 2-  ایا دادگاه منو جریمه نقدی میکنه حدودا چقدر ایا اون ها هم باید با من به دادگاه بیان؟؟؟
ببخشید طولانی شد خیلی نگران مبلغ جریمه هستم اگه پولو از بیمه بگیرن و رضایت ندن چی؟

ممنون ممنون ممنون
پاسخ
(۱۵ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۲۵ : ۱۴)سارا راشدی نوشته است: با سلام و خسته نباشید.حدود 4 ماه پیش من با اتومبیلم با یک کودک 5 ساله تصادف کردم .اورژانس پلیس راهور کلانتری و تمام مراحل بصورت قانونی طی شد کودک از ناحیه صورت و پا دچار ساییدگی روی آسفالت و در رفتگی مچ پا شد که به پزشکی قانونی مراجعه کردند و 1 ماه طول درمان گرفت در تیرماه.بعد از دادسرا برای من ابلاغیه امد و مراجعه کردم گفتند شما مقصر شناخته شدید و امضاء کنید که قبول دارید و 10000000تومان اگر در صورت ابلاغ بعدی نیایید جریمه میشوید و من امضا کردم.1 ماه گذشت و من از مادر کودک( که در همسایگی ما هستند) پرسیدم گفت کاملا خوب شده ولی پزشک قانونی نرفتیم 2 بار در مرداد و شهریور بهشون پیامک زدن که برن  پزشک قانونی بازم نرفتن نمیدونم میخوان چچیکار کنن الان من تویه سایت رفتم و پرونده مو دنبال کردم نوشتند کیفر خواست متهم صادر و به دادگاه ارسال شد و مجددا در ابان وقت پزشکی قانونی تعیین شده
.الان سئوال من اینه 1- من کی باید برم دادگاه 2-  ایا دادگاه منو جریمه نقدی میکنه حدودا چقدر ایا اون ها هم باید با من به دادگاه بیان؟؟؟
ببخشید طولانی شد خیلی نگران مبلغ جریمه هستم اگه پولو از بیمه بگیرن و رضایت ندن چی؟

ممنون ممنون ممنون

سلام
شما باید زمانی که از دادگاه برایتان ابلاغیه آمد در زمان مشخص شده به دادگاه مراجعه بفرمایید .
طرفین پرونده دعوت میشوند به جلسه دادگاه ، حالا اگر آنها نیامدند مانع از رسیدگی نیست . دادگاه شما رو جریمه نمی کند . اما محکوم به پرداخت دیه میشوید .
بیمه تنها در صورتی مبلغ رو پرداخت میکند که رضایت محضری از شاکی بگیرد .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
 سپاس شده توسط سارا راشدی
(۱۵ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۰ : ۱۷)vakil نوشته است:
(۱۵ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۲۵ : ۱۴)سارا راشدی نوشته است: با سلام و خسته نباشید.حدود 4 ماه پیش من با اتومبیلم با یک کودک 5 ساله تصادف کردم .اورژانس پلیس راهور کلانتری و تمام مراحل بصورت قانونی طی شد کودک از ناحیه صورت و پا دچار ساییدگی روی آسفالت و در رفتگی مچ پا شد که به پزشکی قانونی مراجعه کردند و 1 ماه طول درمان گرفت در تیرماه.بعد از دادسرا برای من ابلاغیه امد و مراجعه کردم گفتند شما مقصر شناخته شدید و امضاء کنید که قبول دارید و 10000000تومان اگر در صورت ابلاغ بعدی نیایید جریمه میشوید و من امضا کردم.1 ماه گذشت و من از مادر کودک( که در همسایگی ما هستند) پرسیدم گفت کاملا خوب شده ولی پزشک قانونی نرفتیم 2 بار در مرداد و شهریور بهشون پیامک زدن که برن  پزشک قانونی بازم نرفتن نمیدونم میخوان چچیکار کنن الان من تویه سایت رفتم و پرونده مو دنبال کردم نوشتند کیفر خواست متهم صادر و به دادگاه ارسال شد و مجددا در ابان وقت پزشکی قانونی تعیین شده

ممنون ممنون ممنون

سلام
شما باید زمانی که از دادگاه برایتان ابلاغیه آمد در زمان مشخص شده به دادگاه مراجعه بفرمایید .
طرفین پرونده دعوت میشوند به جلسه دادگاه ، حالا اگر آنها نیامدند مانع از رسیدگی نیست . دادگاه شما رو جریمه نمی کند . اما محکوم به پرداخت دیه میشوید .
با سلام مجدد و ممنون از پاسختون
فقط اینکه من شنیدم قاضی در دادگاه علاوه بر دیه که بیمه پرداخت میکند من را هم جریمه نقدی میکند از جنبه عمومی جرم این صحت ندارد شما گفتین منو جریمه  نمیکنه؟؟؟؟
پاسخ
(۱۶ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۳۸ : ۱۰)سارا راشدی نوشته است:
(۱۵ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۰ : ۱۷)vakil نوشته است:

ممنون ممنون ممنون

سلام
با سلام مجدد و ممنون از پاسختون
فقط اینکه من شنیدم قاضی در دادگاه علاوه بر دیه که بیمه پرداخت میکند من را هم جریمه نقدی میکند از جنبه عمومی جرم این صحت ندارد شما گفتین منو جریمه  نمیکنه؟؟؟؟

سلام
بستگی به نظر قاضی داره ، احتمال خیلی زیاد و معمولا جریمه نمی کنن چون رضایت شاکی هم گرفته میشود . اگر هم جریمه ای در نظر گرفته شود که بنده بعید میدانم ، بسیار ناچیز خواهد بود .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مراحل رسیدگی به تصادف جرحی zohamasadi 2 3,945 ۱ آبان ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۱ : ۱۲
آخرین ارسال: zohamasadi
  اعتراض به کروکی تصادف unnamed 3 22,518 ۱۲ مرداد ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۵ : ۱۶
آخرین ارسال: amir877
  اعتراض به کروکی تصادف بعد از 2 ماه پرسشگر 4 9,593 ۲ فروردين ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۴۷ : ۲۰
آخرین ارسال: حکمت
  تصادف منجبر به جرح با کودک و فرار از صحنه علی ترکی 5 8,118 ۸ آذر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۳ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت
  تصادف موتور با وانت پیکان maryam.nmz 2 4,891 ۱۱ شهريور ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۰ : ۲۲
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان