امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احضاریه تصادف جرحی
با سلام خدمت مخاطب محترم و دوستان بزرگوار در مورد مشکل شما نظر و برداشت حقوقی بنده به شرح ذیل بوده
سوالم اینه که این احضاریه یر چه مبنا و اساسی برای من تنظیم شده ؟
شکایت و تعقیب کیفری بر اساس در خواست مدعی بوده و مرجع قضایی مطابق قانون تکلیف به رسیدگی چه حقوقی و چه کیفری بوده و بار اثبات با مدعی بوده و در صورت خواسته کذب تمهیداتی در قانون وجود داشته لذا در بدو امر قبل از هر اقدام ملاک رسیدگی به ادعای شاکی بوده پس مبنا و اساس رسیدگی قانون حاکم بوده و جهل به قانون مسموع نیست.
ایا میتونم غیر زمان گفته شده مثلا فردا به کلانتری مراجعه کنم ؟
خیر شما بر اساس اخطار و یا مطابق ابلاغ و یا احظاریه باید عمل کنید ولی جهت پیگیری و باخبر شدن از موضوع شما میتوانید زودتر رفته و از موضوع ابلاغ با خبر شوید
برای اثبات بیگناهی من شهادت اعضای خانواده ام کافیه ؟
دوست گرامی شهادت شهود یک بحث بوده و اثبات مدعی یک بحث دیگر ابتدا باید بدانید ملاک شکایت چیست سپس مدعی وجود شهود شوید لذا موضوع تصادف با وسیله نقلیه با نظر کارشناس رسمی دادگستر و یا دوربینهای راهنمایی و رانندگی و یا وجود شهود صحنه تصادف قابل اثبات میباشد

چه جوری باید اثبات کنم که اصلا از تصادف خبر ندارم؟
تشخیص با قاضی پرونده بوده نه بنده و نه حضرتعالی و نه هر شخص دیگری قاضی پرونده خود عاقل بالغ و دارای علم به چگونگی رسیدگی داشته پس خودتان را گول نزنید اگر شما در آن زمان واقعاً حضور نداشته و یا مقصر نباشید قطعاً قاضی به این موضوع با ترفندهای قضایی دست خواهد یافت و اگر کذب بیانات شاکی یا متشاکی یعنی هر طرف اثبات شود قانون چنان بلائی سرش می آورد که مدعی هوس ادعای دروغ نکند پس خیالتان راحت باشد و ناراحت نباشید درصورت بیگناهی قطعاً پرونده به نفع شما خواهد بود.
این نظر و برداشت حقوقی و شخصی بنده میباشد
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
احضاریه تصادف جرحی - توسط afagh - ۲۵ آبان ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۰ : ۰۰

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مراحل رسیدگی به تصادف جرحی zohamasadi 2 3,945 ۱ آبان ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۱ : ۱۲
آخرین ارسال: zohamasadi
  اعتراض به کروکی تصادف unnamed 3 22,518 ۱۲ مرداد ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۵ : ۱۶
آخرین ارسال: amir877
  تصادف جرحی سارا راشدی 3 5,112 ۱۷ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۲۵ : ۰۳
آخرین ارسال: vakil
  اعتراض به کروکی تصادف بعد از 2 ماه پرسشگر 4 9,593 ۲ فروردين ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۴۷ : ۲۰
آخرین ارسال: حکمت
  تصادف منجبر به جرح با کودک و فرار از صحنه علی ترکی 5 8,118 ۸ آذر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۳ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان