امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجازات داشتن مشروب در ماشین
باعرض سلام و تشکر از دوست بزرگوار جناب حکمت و پاسخ ایشان مخاطب محترم به نظر بنده با عنایت به توضیحات داده شده و اینکه فقط حمل و نگهداری میزان مشخصی بوده و با توجه به رویه جاری در اینگونه موارد در تهران شمارا فقط به جزای نقدی محکوم خواهند نمود و این جریمه بر اساس مقداری که حمل نموده اید بوده که فکر میکنم جزای نقدب شما یا یک میلیون و دویست هزار تومان و یا شش هیلیون تومان بوده و بیشتر شش میلیون تومان بوده لذا هر لیتر را پنج میلیون تومان در نظر میگیرند چون از یکو نیم لیتر کمتر بوده به احتمال قوی شش میلیون تومان می باشد اگر جریمه سال نودو سه اضافه نشده باشد اگر جریمه سال نودوسه مانند هزینه دادرسی زیاد شده باشد تا دوازده میلیون تومان هم امکان جریمه وجود دارد چون هدف جیب دولت بوده نه تنبیه مجرم شما ناراحت نباشید قطعاً مهم جیب دولت بوده مجازات در کشور ما کشک و دوغ است و همچنین دریافت تعهد نامه وسیله ترساندن اشخاص میباشد ولاغیر بنده متهمی سراغ دارم بالغ بر 25 بار تحت عنوان حمل و فروش مشروبات الکلی گرفته اند و در 80%موارد زندانی شده ولی در اکثریت احکام صادره قید شده بود به دلیل فقد سابقه کیفری ....به جزای نقدی محکوم میشود برید خوش باشید تا زمانی که عدالت پولی در کشور رایج شده متخلفین پول داشته باشند و حالش را ببرند چون به نظر بنده هیچ جایی از شرع مقدس اسلام چیزی تحت عنوان پول بده از مجازات فرار کن نه وجود داشته و نه وجود خواهد داشت اما در ایران مهم ایجاد درآمد سرشار برای دولت آزاد کردن مجرمین تحت عناوین متعدد مانند جزای نقدی بدل از حبس،مرخصی ،درمان،متنبع شدن مجرم ...!!!!و همچنین جلوگیری از هزینهای دولتی وووو و ایجاد موسسات مالی و اعتباری و سرمایه گذتری در بانکهای دیگر لذا پول داشته باش و راحت باش این نظر و برداشت شخصی بنده و در د دل من با دوستان بوده
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
مجازات داشتن مشروب در ماشین - توسط hortash - ۵ آبان ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۶ : ۰۱
RE: مجازات داشتن مشروب در ماشین - توسط پونه تندرو - ۲۴ آذر ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۰۹ : ۱۷

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  داشتن فرزند خوانده چه شرایطی دارد؟؟؟ vakilt 0 1,317 ۲۱ مهر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۱۷ : ۱۶
آخرین ارسال: vakilt
  در خصوص تبصره ماده 452 قانون مجازات اسلامی tyrant 1 5,504 ۲۰ فروردين ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۱۱ : ۱۹
آخرین ارسال: tyrant
  شکایت از همسایه بعلت ایجاد خسارت به ماشین hamedm 2 8,847 ۱۵ آذر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۰ : ۱۲
آخرین ارسال: hamedm
  مجازات آسیب رساندن به مال شخصی بنده چیست ؟ peymanan 4 7,285 ۲۱ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۲ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  پارکینگ کاملا قانونی دارم ولی کس دیگه ماشین می ندازه توش ؟ peymanan 1 5,436 ۲۰ تير ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۶ : ۱۲
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان