امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ورثه ، خانه را نمی فروشد و می خواهد با قیمت پایین تر از قیمت انبوه س
(۱۵ تير ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۷ : ۱۷)حکمت نوشته است: سلام
قطعآ دوست عزیزم جناب آقای تیموری وآقای خدائی فر تجارب ارزنده ای درچنین مواردی دارندکه پاسخ بنده راتکمیل خواهندنمود.
1-چنین چیزی نیست که کارشناس خانه ا ی را به قیمت منطقه ای قیمت گذاری نماید کارشناسان ما بعضآ حتی بیش از قیمت منطقه یعنی قیمت روز قیمت گذاری می نمایند.
2-مشخص ننمودیددرحال حاضرخانه دراختیار چه کسی میباشد وسکونت دارد اگردراختیار برادرتان است دادخواست مهروموم ترکه تقدیم شورای حل اختلاف نمائید.

1-داماد برادرمان با اکثرا" کارشناسان دوست هستند که این موضوع به شدت ما را نگران کرده است .
2-خانه بیش از 4 سال است که تخلیه شده می باشد و از وراث یا اشخاص دیگری ساکن نیستند
ملک از حالت مشاع خارج نشده است .
به انبوه ساز پیشنهاد دادیم فقط سهم ما سه خواهر را خریداری کند ، که پاسخ دادند من کل خانه را می خواهم .
به آژانس املاک و انبوه ساز گفتیم کار اگر به دادگاه بکشد شما به عنوان شهود حضور می یابید که بگویید ما این ملک را با این قیمت می خواهیم ولی برادرشان نمی فروشد که جواب منفی به ما پاسخ دادند و گفتند پای ما را به دادگاه نکشید .
به انبوه ساز گفتیم اگرخانه در دادگاه توسط کارشناس قیمت گذاری شد شما بیایید و قیمت خود را ارائه کنید و خانه را بخرید که انبوه ساز گفتند من تا به حال از طریق دادگاه ملکی را خریداری نکرده ام وعلاقه ای هم ندارم اینگونه ملک مورد نظرم را بخرم
انبوه ساز می گوید من فقط از طریق آژانس املاک و ثبت حاضر به خرید کل خانه هستم .
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خانه به نام مادرم هست. آیا میتواند از خانه بیرونم کند؟ محمدمحمدی 0 1,214 ۲۲ دي ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۲ : ۱۷
آخرین ارسال: محمدمحمدی
  ماشینی به قیمت 45 میلیون خریدم اما 20 میلیون می ارزد احسان رستمی 3 4,693 ۲۳ اسفند ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۵ : ۱۴
آخرین ارسال: bahram
  خودرو دزديده شده كه شامل اموال ورثه اي مي باشد Scinty 1 4,815 ۲۰ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۶ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت
  عدم حضور خريدار در دفتر خانه mr794613 1 4,644 ۲۲ آذر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۷ : ۲۰
Sad خانه قولنامه ای taghy 3 5,453 ۷ آذر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۴ : ۱۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان