امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
((**آیا من تک فرزند هستم یا خیر؟**))
سلام
دوست عزیز درقانون برای تک فرزندی تمهیداتی اندیشیده شده است اما همانگونه که جناب آقای تیموری فرمودند
(ولایت مختص و خاص پدر بوده و چون پدر ولی این مخاطب و دارای فرزندان دیگری بوده ایشان تک فرزند نبوده اما اگر تنها فرزند ذکور پدر باشد تک فرزند بوده ولی اگر پدر ایشان فرزندان پسر دیگری داشته باشد تک فرزند محسوب نشده و تنها راه معافیت ایشان معافیت کفالت بوده)
درماده 2قانون خدمات پزشکان وپیراپزشکان تاکیدبر خانواده نموده نه مادر، درشرایط جدید معافیت تک فرزندی جهت استفاده از معافیت خدمت سربازی مقنن سخت گیری بیشتری نموده ؛ پدر 65 سال بدون نیاز به شورای پزشکی میتواند برای فرزندش ازمعافیت استفاده کنداما زیز سن مذکور باید به کمیسیون برود
...............................................................................................................................................
علی ایحال به نظربنده تلاش خودرابنمائیددلیل اینکه فرمودیدجواب دلیل این پاسخ های متغیر چیست؟
دلیل آن وجود 120000قانون وانشعاباتی ازقوانین بنام رای وحدت رویه ،نظرات مشورتی،بند وتبصره که بعضآ قضات هم برداشت ناصحیح ازقانون مینمایند درچنین مواردی درخواست رای وحدت رویه ازدیوان ونظریه مشورتی از اداره حقوقی قوه قضائیه مینمایند شما نیزدرحرفه خود چنین مواردی دارید که بنام کمیسیون عالی پزشکی معرفی شده است
موفق باشید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
((**آیا من تک فرزند هستم یا خیر؟**)) - توسط Persian-Masoud - ۲۴ اسفند ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۵ : ۱۷

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  داشتن فرزند خوانده چه شرایطی دارد؟؟؟ vakilt 0 660 ۲۳ مهر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۴۷ : ۱۲
آخرین ارسال: vakilt
  حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق internet 31 32,941 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۸ : ۱۱
آخرین ارسال: هشتگ11
  حق حضانت فرزند بیتا996 6 7,869 ۷ شهريور ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۳ : ۱۱
آخرین ارسال: b.najafi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان