امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
((**آیا من تک فرزند هستم یا خیر؟**))
سلام
عرض شود حضورتان
دوست عزیز به نظربنده خواسته بهداشت ودرمان به احتمالی جنابعالی ازدادستان نسبت به تائیدتک فرزند بودن خواسته ای غیرمعقول است زیرا بنابراسنادسجلی جنابعالی تک فرزند جهت استفاده از حق تک فرزندی برای استفاده ازمزایای آن هستید حال اداره بهداشت ودرمان بدون رعایت ضوابط قانونی مانعی براجرای قانون میباشد شما ازدادستان میخواهید درخواست کنید که تک فرزند هستید درصورتی که درموردی که سند وجود دارد نمیتوان به اماره قضائی رجوع نمودمثل این است که بنده بانام لطفیان بروم به دادستان بگویم یک تائیدیه بدهید که این نام بنده است دادستان صلاحیت اظهارنظردراین خصوص رانداردچون دسترسی به اسناد سجلی نداره حال اگربهداشت ودرمان نسبت به فرزندذکورمادرشماتردیددارد میتواند ازاداره ثبت احوال استعلام نماید
مجددآ عرض میکنم جناب آقای تیموری که همیشه نظرات مفیدی درانجمن ارائه نموده اند بهترین پاسخ رادرخصوص جنابعالی ارائه نموده اند علی ایحال درخصوص اینکه میفرمائید

تا الان ندیدم شکایت از یک دکتر به جایی برسد! میزنند طرف رو میکشند و یک آبی هم روش و قانون نمیتونه بهشون بگه پشت چشمتون ابرو هست.
بانظرتون کاملآ موافقم به هرحال چاره ای نیست باید مبارزه کرد
موفق باشید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
((**آیا من تک فرزند هستم یا خیر؟**)) - توسط Persian-Masoud - ۲۴ اسفند ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۵ : ۱۷

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  داشتن فرزند خوانده چه شرایطی دارد؟؟؟ vakilt 0 660 ۲۳ مهر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۴۷ : ۱۲
آخرین ارسال: vakilt
  حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق internet 31 32,941 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۸ : ۱۱
آخرین ارسال: هشتگ11
  حق حضانت فرزند بیتا996 6 7,869 ۷ شهريور ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۳ : ۱۱
آخرین ارسال: b.najafi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان