امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره از دوستان جهت طلاق(فوري)
(۲۹ دي ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۵۲ : ۰۰)Kamyab.Teymouri نوشته است: با تشکر از زحمات دوست عزیز جناب حکمت و مخاطب محترم بده نه شما را میشناسم و نه اطلاعی از زندگی شما دارم فقط بنده با توجه به توضیحات خودتان در قسمتهای مختلف برداشت حقوقی و شخصی خود رابیان کردم زیرا می بینم شما کلیه راههای حقوقی را سپری نموده و هیچ نتیجه ای نگرفته اید و در مورد تمکین همسرتان هم بنا به بیان حضرتعالی حکم به نفع همسرتان بیان شده لذا خدمت شما عرض میکنم در دادگاه بدوی یک قاضی و در دادگاه تجدید نظر 3 قاضی حضور دارند خصوصاً د موارد مسائل خانوادگی بسیار حساس و موشکافانه برسی میکنند و همچنین بنده اعتقاد دارم که هم از نظر شرعی و هم از نظر قانونی باید کلیه حق و حقوق همسر را باید پرداخت نمود ولی در جامعه کنونی متاسفانه زندگی مشترک از نظر جوانان شده خاله خاله بازی و بجای هماهنگی و همدلی و تفاهم مرد خیال میکند برده گرفته و زن نیز خیال میکند با مهریه به ثروت رسیده دوست گرامی شما بنده و کلیه دوستان زحمت کش حقوقی این سایت را امین دانسته و بیانات خود را نوشته بنده هم از نظر شرعی و ظیفه خود میدانم پاسخی حقوفی و منطقی به حضرتعالی بدهم و بنده بدور از هرگونه تصور خام و باطل حقیقت را به شما گفتم یک نصیحت پدر بزرگم به بنده نموده و آن این بود که در انتخاب دوست دقت کن دوست خوب کسی است که به شما واقعیت را بگوید و شما را به راه درست هدایت کند و این نصیحت در اکثر مواقع به مزاج شما خوش نخواهد آمد و از کسی که تملق تورا میگوید و چاپلوسی میکند دوری کن چون او شما را از واقعیت دور میکند بنده به حکم وظیفه و به عنوان امر به معروف این مورد را بیان نمودم لذا کسی که توان مالی داشته حکم شرعی و قانونی بوده که کلیه موارد مالی خانواده خود را که دین مطلق همسر بوده شامل مهریه ،نفقه،اجرتالمثل و.... را پرداخت کند و زن هم وظیفه شرعی و قانونی دارد که در صورت رعایت همسر نسبت به زندگی مشترک تمکین کند پس با دعوا هیچکس به نتیجه مطلوب نمیرسد پس دوست عزیز بنده اظهار نظر حقوقی سخصی خود را با برداشت خود از قوانین جاری بیان میکنم گاهی این نظرات به نظر مخاطب خوش و گاهی ناخوش بوده این تقصیر بنده نیست این واقعیتی است که با توجه به برداشت خود از قانون معروض میدارم و احتمالاً مشاهده نموده اید که در اکثر موارد بنده قید میکنم به نظر من و یا با توجه به برداشت من و یا بیان میکنم دوستان نظر خود را بیان بفرمایند یعنی در اصل هدف بنده و دوستان حقوقی بنده حل مشکل بوده و نه کارشکنی چون این محیط مجازی بوده و بنده و حضرتعالی و حتی دیگران همدیگر را ملاقات ننموده ایم که بخواهیم جانبداری کنیم.از وجود غلط املایی و عدم ویرایش عذر خواهی میکنم

با سلام با تشكر از پاسخگويي همه دوستان كه واقعا خالصانه پاسخگوي مشكلات بي هيچ چشم داشتي هستند.
ولي بنده مواردي را بيان ميكنم كه خالي از لطف نيست
مهريه حق قانوني و شرعي زن هست و بايد اين دين را ادا كرد. ولي متاسفانه در تكميل صحبت هاي دوستان اين مهريه شده ابزار قدرت .
بنده هم اكنون مهريه خانمم را دارم بصورت اقساط پرداخت ميكنم مبلغ قابل توجهي هم هست .ولي اينكه زني بخواهد از مسير غير اخلاقي و انساني ان هم با مشاوره از وكيلي كه متعهد به سوگند نامه خود نميباشد( با عرض پوزش از هم وكلاي محترم) بخواهد طلاق بگيرد را چه ميگويند؟

بنده بابت مهريه ماده 2 شدم زندان رفتم و اعسارم هم ثابت شده و چون كارمند هستم ايشان به دنبال گرفتن طلاق از مسيرهاي غير اخلاقي ميباشند .
خودم را نميخواهم توجيه كنم ولي با توجه به در نظر گرفتن خدا ،آيا اين راه درستي هست كه بعضي از خانمها پيش گرفته اند.
مهريه حق زن. نفقه حق زن
ولي نه تمكين ميكنند. مرد را زنداني ميكنند. جالبت از همه اين كه براي طلاق گرفتن دست به هر كار غير اخلاقي ميزنند.
بطور نمونه: زني كه شكايتي از همسر خود تحت عنوان انتشار عكسهاي خصوصي ميكند و نميتواند ثابت كند. چه هدفي دنبال ميكند؟
من واقعا از اين مطالب شما استفاده كردم ولي در شرايط مملكت ما مردهاي
مظلوم زياد هستند . بنده يك مهندسم بعد 34 سال عمر زندانم رفتم
نه معتادم نه مشكلي دارم مشكلم اينه كه ميگن چرا طلاق نميدي؟مهريه كه حقش هست. اين يك كلاهبرداري هست عزيزان
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
مشاوره از دوستان جهت طلاق(فوري) - توسط omid1359 - ۲۸ دي ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۹ : ۱۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مدارک لازم برای طلاق توافقی vakil 2 6,375 ۱۲ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۲۲ : ۱۴
آخرین ارسال: afraclinic
  شرایط طلاق setare72f 1 1,713 ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۱۰
آخرین ارسال: keykavous
  حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق internet 31 32,941 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۸ : ۱۱
آخرین ارسال: هشتگ11
  مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی vakil 0 3,258 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۰ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil
  طلاق توافقی و مطالبه مهریه بعد از طلاق توافقی vakil 0 4,934 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان