امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معامله فضولی
(۸ اسفند ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۵ : ۱۴)fardin20 نوشته است: با سلام دوست گرامی،این زمین 35 نفر ورثه دارد که 4 نفر از انها به نیابت از بقیه این زمین را به شرکت تعاونی غرب فروخته اند این 4 نفر ودر ان زمان دادگاهی هم شده اند و حتی به خاطر این کار زندان رفته اند،دادگاه نیز درمورد عدم حضور مالکین حکم التزام به سند را صادر نموده است. از این 4 نفر نیز 3 نفر در قید حیات می باشند.با رای دادگاه سند مادر به اسم شرکت تعاونی صادر شده است و شرکت تعاونی نیز ان را بین اعضای خود تقسیم کرده است.بنده نیز با این زمین را از یکی از اعضای همان تعاونی خریداری نموده ام و با مشارکت بانک اقداو به ساخت زمین کرده ام بعد از تکمیل شدن ساختمان به طور کامل ابلاغیه داگاه را اوردن دم در خونه؟؟؟؟؟؟؟؟در ضمن بنده نیز این ساختمان که 3 طبقه می باشد برای هر کدام از طبقات سند مجزا به اسم خودم گرفته ام.(تمام وراث قول نامه را اضا نکرده اند 2 ادعا کرده اند 10000متر توسط تعاونی تصرف شده است)ملک بنده داده اند ایا امکان ابطال سند وجود دارد؟جواب و تکلیف من چیست که با مشارکت 60میلیونی بانک مسکن خانه ساخته ام ؟نهایتا مقصر اصلی و حکم چه می می شود؟
با کمال تشکر
ع.ق

سلام
دوست عزیز . در پرونده شما امکان ابطال سند مالکیت شما بسیار بسیار محال است . اول اینکه فرموده اید که سند با حکم دادگاه بنام شرکت تعاونی انتقال پیدا کرده است و شما نیز از اعضای شرکت خریداری نموده اید و هم اکنون نیز در رهن بانک می باشد و تفکیک کرده اید . تا این مرحله کار شما محکم و بدون عیب و کاملاً قانونی می باشد . اگر وراث ادعایی از شرکت تعاونی دارند به تنهایی نمی توانند شما را طرف دعوا قرار دهند . همانگونه که شرکت تعاونی را هم نمی توانند به تنهایی خوانده دعوی قرار دهند . تا آنجایی که من از نوشته های شما متوجه شدم ، هراس شما از ابطال اسناد مالکیتتان است . به نظر بنده همانگونه که عرض کردم امکان ابطال بسیار پائین است . اما در صورت ابطال ، ایادی قبلی ، ضامن جبران همه خسارات وارده به شما هستند . به نظر بنده بهتر است شما با کلیه اسناد و مدارک خود با یک وکیل مشاوره حضوری داشته باشید .
از شکست نترسید، از این بترسید که سال آینده همین جایی باشید که امروز هستید
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
معامله فضولی - توسط fardin20 - ۷ اسفند ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۹ : ۱۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ممانعت از معامله 13881355 3 6,824 ۲۸ شهريور ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۳۸ : ۱۵
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
  مطالبه ی ثمن معامله 13881355 3 6,956 ۱ شهريور ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۴ : ۱۹
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  معامله ملک (فوری) android5 4 8,000 ۵ شهريور ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۴ : ۰۰