امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چکهای دریافتی شرکتها ؟
#2
با سلام بله میتوانند اما ممکن است با انجام اینکار ورشکسته به تقصیر اعلام شوند و مستند قانونی بند3ماده 544 قانون تجارت میباشد وبرای مرتکبین به اینگونه اعمال هم ضمانت اجرائی مدنی و هم کیفری در نظر گرفته شده است
خداوندا به من صبر عطا فرما تا آنچه را که غیر قابل تغییر است بپذیرم و شهامت عطا کن تا آنچه را که قابل تغییر است تغییر دهم. ( دکتر علی شریعتی )
پاسخ


پیام‌های داخل این موضوع
چکهای دریافتی شرکتها ؟ - توسط Google - ۱۵ مرداد ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۵۳ : ۲۱

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان