امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خیلی خیلی فوری
با تشکر. در خصوص نشست خریدار ترکها را قبول میکند ولی اکنون که در خانه مستقر است متوجه شده که آب از لوله فاضلاب مشترک آشپزخانه و حمام به داخل چاه تخلیه نمی کند و آب به زیر آشپزخانه و حمام نفوذ کند و همین باعث شده ساختمان نشست کند و او فکر میکند که ما این موضوع را دانسته و به او نگفته ایم در صورتی که ما در طی ۷ سال که طبقه پایین را به اجاره داده بودیم اصلا متوجه این موضوع نشده ایم. و اکنون که این مورد را بازگو میکند بنگاهی به او می گوید که تو تعمیر کن ما مبلغ را به شما میدهیم. من ۲.۵ میلیون تومان راضی شده ام تا به او بدهم ولی او باز از آمدن به دفتر خانه و تنظیم سند امتناع میکند در ضمن هر موقع که به بنگاهی میگوییم رسید ۴۰ میلیون تومان را که ۱۵ مهر خریدار به حساب بنگاهی واریز کرده به ما نشان بدهد او نشان نمیدهد و فقط میگوید پول در حساب من است. آیا ممکن است خریدار مبلغ ۴۰ میلیون تومان را نتوانسته جور کند شاید با این بهانه ها می خواهد معتل کند تا پول را جور کند؟ آیا اگر من به دادگستری مراجعه کرده و خواهان مابقی مبلغ را بکنم به باقی پولم میرسم یا نه؟
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
خیلی خیلی فوری - توسط android5 - ۳۰ مهر ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۳۶ : ۲۱

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فوری فوری شکایت حقوقی از ۲۸ فرد متوفی وچند نفر سهامدار ومالک حمید حمیدپور 0 1,411 ۲۷ دي ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۸ : ۰۲
آخرین ارسال: حمید حمیدپور
  مشکل در گرفتن خسارت تصادف (طرف خیلی مارمولکه) soooot 8 9,995 ۱۹ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۷ : ۰۳
آخرین ارسال: soooot
Question درخواست راهنمایی فوری فوری فوری لطفا yahyaaaa 5 6,482 ۲۱ خرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۹ : ۲۲
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
  لطفا راهنمائی کنید فوری دعوا میان چند نفر و زخمی شدن شخص دیگری rezatest 1 4,085 ۳ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۸ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت
  چه هزینه هایی به یک ملک که به ارث مانده تعلق میگیرد؟(خیلی فوری) rezae 6 8,585 ۲ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۶ : ۲۰
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان