امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکایت از کارکنان شورای حل اختلاف
با سلام .آیا امکان داره از خود کارکنان شورای حل اختلاف شکایت کرد؟ توی جلسه خوانده که از کارکنان شهرداری بود بمن توهین کرد و شورا هم هیچ کاری نکرد. ضمن اینکه دفتر شورا در شهرداری واقع هست خوانده و اعضای شورا با هم کاملا دوست و آشنا هستن و کمی هم خودشنو مدیون شهرداری میدونن و من که غریبه بودم حرفاشون به نفع حواندو میزدن و ازش دفاع میکردن. من از خواندو چک بمورخ 13 ماه پیش داشتم و همون روز برگشت زدم. خوانده از من فرصت خواست تا چند روزه بده ولی نداد. من و خواندو بیرون از جلسه با هم توافق کرده بودیم که خسارت تاخیر تادیه و هزینه دادرسی رو هم باید بده که در جا من رضایت بدم و کار تموم بشه. بعد از جند دقیقه صحبتی که خوانده به تنهایی با اعضا داشت به کل نظرش برگشت و گفت که سود بهت نمیدم وتوهین کرد( گفت که تو نزولشو میخوای بگیری) همه اعضا هم شنیدن و همون لحظه به اعضا گفتم که حرفشو توی صورتجلسه بنویسن. اونا ننوشتن.وآخر جلسه گفتن من بخدا نشنیدم. یکیشونم گفت من متوجه نبودم. من لایحه خودمو نوشتم و گفتم خسارات و هزینه دادرسی هم میخوام و توهین خوانده رو اضافه کردم که از شورا خواستم امضا کنن که نکردن و طفره رفتن. لطفا راهنماییم کنید. ممنونم
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
شکایت از کارکنان شورای حل اختلاف - توسط ali tkd - ۶ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۵۶ : ۱۰
RE: شکایت از کارکنان شورای حل اختلاف - توسط keykavous - ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۰ : ۱۰
RE: شکایت از کارکنان شورای حل اختلاف - توسط ali tkd - ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۸ : ۱۶

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Bug نتایج شکایت و راهنمایی ramin-alipour 0 3,645 ۲۰ فروردين ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۸ : ۰۱
آخرین ارسال: ramin-alipour

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان