امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمايي مشكل حقوقي سهم الارث
بات سلام خدمت جناب حکمت و بیانات ایشان مخاطب محترم امیدوارم از بیانات بنده ناراحت نشوید و اگر هم بشوید با توجه به سبک و چگونگی نگارش شما از نظر بنده مهم نیست چون بنده حقوقدان هستم ولی احساس میکنم شما بجای ازدواج از ابتدا زندگی با همه اقوام همسرتان مشکل داشته و حتی خود همسرتان روابط خانوادگی برده داری نیست احساس میکنم خانواده همسرتان از خانواده های خوبی هستند چون اولاً اگر همسرتان نخواهد تمکین کند نه شما و نه کسان دیگر حتی ریاست قوه قضاییه هم نمیتواند زن را اجبار به تمکین کند اگر اقوام همسرتان آمده و همسرتان را برده اند میتوانند اینکار را بکنند چمن این عمل به درخواست خواهرشان بوده شما نظرات و تخیلات خود را بیان نموده اگر برادر های و یا اقوام همسر شما در این سایت بخواهند مشاوره بگیرند که قطعاً با توجه به تعریفی که از آنها نموده اید این کار را نموده اند و قطعاً باید وکالت خود را چه با عزل و چه بدون عزل و حتی با اختیار تام و حتی با هر قراردادی که باشد با توجه به سوابق ضرب و شتم شما قابل ابطال بوده زیرا وجود اجبار و اکراه در عقود عامل زوال غیر قانونی بوده و هر عقدی با این شرایط از نظر بنده باطل و قابل ابطال بوده و در مورد وکالت نامه شما خاطر نشان میکنم یک وکیل در هر حالتی یک وکیل بوده و هست و موکل در مورد شما هم میتواند ضم وکیل کند هم میتواند قراردادصلح امضاء کند و هم بیع قطعی کند یعنی موکل میتواند شخصاً مورد وکالت را انجام دهد لذا وکالت بدون رضایت موکل را به قول عامیانه باید گذاشت در کوزه یعنی فاقد ارزش می باشد لازم به ذکر است میدانم قطعاً شما از بیانات بنده خرسند نخواهید شد کسی که با همسر خود چنین کارهای خلاف انسانیت و خلاف شرعی بکند قابل اعتماد هم نبوده و نیست و نخواهد بود چون وظیفه شما دادن نفقه و سر پناه و تهیه زندگی مناسب بوده و اموال زن هم متعلق به خودش می باشد و شما حق دخالت در اموال ایشان را نداشته و نخواهید داشت و من اگر از نصب همسرتان بودم علیه شما بعنوان کلاهبرداری ،اکراه و تحصیل مال از طریق نا مشروع و... با توجه به مدارکی که خودتان بیان نمودید وجود دارد اقدام و چنان سابقه کیفری ایجاد میکردم که اهلیت اشخاص را مورد تعرض قرار ندهید و بخواهید برای اعمال مجرمانه خود دنبال راهکار فرار باشید این نظرات و عقاید بنده در مقابل بیانات شما بوده
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
راهنمايي مشكل حقوقي سهم الارث - توسط ahwazsarayeman - ۲۴ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۸ : ۲۲

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان