امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قاضي حكم طلاق رو صادر كرد !!!
(۱۷ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۱ : ۲۱)حکمت نوشته است: مواردی را که بیان نمودیددردادخواست ذکرنکنید صرفا دفاع درخصوص احوال شخصیه باشد وبه اصل12قانون اساسی نیز استناد نمائید.
بحث مراوده با قاضی مثل مورد ردوبدل کتب بحث انظباطی است نه در صلاحیت دادگاه تجدیدنظر مجدد تکرار میکنم در لایحه خویش از الفاظ قاضی محترم یا وکیل وخوانده محترم استفاده کنید پس از تنظیم لایحه تجدیدنظرخواهی آنرا به یک وکیل که دراحوال شخصیه اهل سنت تجربه دارد نشان دهید تا ایرادات انرا رفع نماید.

سلام و تبريك سال نو خدمت شما عزيزان
خصوصا جناب حكمت بزرگوار Heart

خب پس از اينكه دادخواست دادم پرونده به دادگاه تجديدنظرخواهي رفت و دو قاضي محترم
پس از بررسي پرونده
طلاق رو رد كردند و حكم به نفع بنده صادر شد.
البته در حكم چيزي از احوال شخصيه قيد نشده بود ...

و اين جمله بيان شده بود كه

دادگاه با توجه به جميع اوراق و محتويات پرونده هر چند طرفين تاكنون زندگي مشترك خويش را در زير يك سقف آغاز نكرده اند ، با عنايت به اظهارات و دفاعيات طرفين كه مستند به تصوير چند فقره دادنامه كيفري مي باشد كه مشاراليهم عليه يكديگر مطرح نموده اند و تمامي آنها منجر به صدور قرار منع تعقيب گرديده است و طرح دعوي واهي عليه يكديگر از ناحيه زوجين اگرچه حاكي از سو معاشرت آنها نسبت به هم مي باشد اما اولا توجيه كننده عسر و حرج زوجه نظر به اهميت و حساسيت عقد نكاح ، نمي باشد
ثانيا از ناحيه هر دو طرف مي باشد ، فلذا زوجه دليل و مدركي دال بر اينكه در شروع زندگي مشترك و ادامه آن به حدي دچار عسر و حرج و مشقت مي شود كه ادامه زندگي مشترك براي وي مشقت بار است به دادگاه ارايه نكرده و ..............

با درخواست تجديدنظرخواهي بنده موافقت شد...

و باز ايشون ( زوجه محترم ) و وكيل شون پرونده رو فرستادن براي ديوان عالي كشور
استشهاديه درست كرده بودن از ده دوازده نفر كه اصلا بنده رو نديدن و بنده هم تا به امروز اونها رو نديدم
( كه البته رفتم ازشون شكايت كردم قبل سال ولي هنوز خبري نشده )
يك سري پيامك هاي تهديد آميز و فحاشي اومد واسم از شماره هاي ناشناس كه رفتم اونم شكايت كردم و
مشخص شد فرستنده ( زوجه محترم ) بوده ! ولي در دادگاه حاضر نشد ايشون ...
استعلام پليس فتا مشخص كرد كه ايشون بوده ...
واسه خودمم رفتم يه سجل كيفري گرفتم از دادگاه و نوشته كه ايشون ( بنده ) هيچ سابقه كيفري ندارم .

الان جناب حكمت و سايز بزرگواران
كمي استرس دارم
چون مهريه هم قسط بندي شده و بايد بدم ديگه
سه سكه تمام پيش پرداخت و ماهي ربع سكه ( با اينكه مدرك و شاهد بردم و استعلام گرفتن از همه جا و فهميدن بيكار هستم و خرجم رو خانواده ميده )
الان استرسم از اينه كه ديوان عالي كشور حكم طلاق رو صادر كنه !
هرچند يه لايحه نوشتم و در اون توضيح دادم كه اهل سنت هستيم ( طبق احوال شخصيه برخورد كنن )
و اينكه شروط ضمن عقد هيچ كدوم امضا نشده و سابقه كيفري ندارم و ...

الان راهنمايي كه ميخوام اينه دوستان
پرونده هاي طلاق چند وقت در ديوان عالي كشور ميمونه و طول ميكشه .
آيا راهي هست من اين سو پيشينه اي كه گرفتم واسه خودم و سابقه اي ندارم
و استعلام پليس فتا مبني بر اينكه اين خانم ( زوجه ) پيامك هاي تهديد آميز و تحريك آميز رو ميفرستاده
روي پرونده تهران بزاريم يا نه ...
اگر بله ... حتما بايد به تهران سفر كنم يا خير !

سپاس فراوان
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
قاضي حكم طلاق رو صادر كرد !!! - توسط ya30n - ۱۵ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۶ : ۱۵

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مدارک لازم برای طلاق توافقی vakil 2 6,375 ۱۲ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۲۲ : ۱۴
آخرین ارسال: afraclinic
  شرایط طلاق setare72f 1 1,713 ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۱۰
آخرین ارسال: keykavous
  حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق internet 31 32,941 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۸ : ۱۱
آخرین ارسال: هشتگ11
  مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی vakil 0 3,258 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۰ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil
  طلاق توافقی و مطالبه مهریه بعد از طلاق توافقی vakil 0 4,934 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان