امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قاضي حكم طلاق رو صادر كرد !!!
سپاسگزارم جناب حكمت ...
عذرخواهي هم ميكنم ( اصلاح شد )

فرمايشات شما عالي ، ان شاالله فردا پيگير كار ميشم ، در مورد صلاحيت قاضي هم متاسفانه سرچ زياد كردم ولي فرمايشات جناب كامياب رو پيدا نكردم ...

در مورد عسر و حرج كه فرموديد ، سو رفتار رو وكيل زوجه از ابتدا روي اون پافشاري ميكرد ، چون چيز ديگه اي نميتونستن بگن
حتي ميگفتن دوستانمون رو مياريم تا شهادت بدن كه اين آقا مزاحم خانم ميشده در محل كار !!! ( دروغ )

توي اينترنت حتي اومدن فحاشي ميكردن كه به اسم من تموم بشه ( صفحه جعلي ساخته بودن ) پليس فتا نتونست ثابت كنه
و هيچ چيزي بر عليه من خدا رو شكر با وجود پرونده سازي هاي زياد نتونستن درست كنن ...

امروز هم پيش مولوي اهل سنت بودم ( مسجد مكي زاهدان - كه دادگاه اهل سنت هم ميشه يه جورايي )
اين محتواي كلام ايشون :

حق طلاق در فقه احناف، فقط با همسر (شوهر) بوده و کس دیگری نمیتواند بجای او تصمیم گرفته و طلاق وی را صادر نماید. قاضی و دادگاه بهیچوجه این اختیار را نداشته و نمیتواند در غیاب شوهر، طلاق همسر وی را صادر نماید.

براي يك صدم درصد كه دادگاه تجديد نظر هم همين حكم رو تاييد كنه ! آيا وقتي در فقه و مذهب ما چنين چيزي نيست
اون خانم بعد كه بره شوهر كنه و بچه دار بشه اون بچه ببخشيد زنازاده نميشه ؟!!!
خود خانم هم اهل سنت هست ...

از قاضي هم مولوي گفتن كه شكايت كنم ، ولي وكيل گفت شكايت از قضات در تهران هستش
ما هم كه شهرستان ...
راهنمايي بفرماييد شكايت از ايشون بايد از چه طريقي صورت بگيره ؟!
تشكر
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
قاضي حكم طلاق رو صادر كرد !!! - توسط ya30n - ۱۵ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۶ : ۱۵

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مدارک لازم برای طلاق توافقی vakil 2 6,375 ۱۲ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۲۲ : ۱۴
آخرین ارسال: afraclinic
  شرایط طلاق setare72f 1 1,713 ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۱۰
آخرین ارسال: keykavous
  حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق internet 31 32,941 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۸ : ۱۱
آخرین ارسال: هشتگ11
  مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی vakil 0 3,258 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۰ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil
  طلاق توافقی و مطالبه مهریه بعد از طلاق توافقی vakil 0 4,934 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان