امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چکی که وصول نشده

با سلام اینجانب صالح مقدم فرزند بهادر به شماره شناسنامه 222 مباشم بنده در تاریخ 88/12/03 مبلغ چهل میلیون تومان به دوستم که یک روحانی بود دادم وایشان به بنده دو چک بنام بنده به تاریخهای 89/2/25 و 89/3/10 دادند که در معد پاس نشد واز من 30 روز وقت خواستن که بنده چکها برگشت نزنم و من تا 50 روز از چک اول صبر کردم ولی ایشان به بنده گفتند که این مبلغ را نخواهند داد و اگر من شکایت کنم ثابت خواهند که چکها امانت است و بنده یک وکیل گرفته و شکایت کردم و ایشان بوسیله لایحه شان از بند ه تدلیس و خیار فسخ معامله وخیانت در امانت را مطرح کردند(شماره پرونده 8909984149100535) و دو نفر شاهد آوردن که به صورت امانتی این چکها در نزد بنده گذاشته تا پس از فروش اجناس بدون سند ومدرک در حضور ایشان که چکها از بابت امانت در نزد من گذاشته شده تا وسایل به فروش برسدوآنها هم ذینفع هستند تا پس از فروش 10درصد را برای خود برداشته و بقیه را به من بدهند ودر غیر این صورت آن وسایل را به بنده تحویل دهندو آنها هم ذینفع هستند که همه کذب است جالب اینجاست که طرف مقابل بنده ادعا کرد که معامله انجام شده واین چکها را از این بابت به بنده داده وجالب تر اینکه شاهدهای بنده را قاضی به داخل نپذیرفت و گفت که شما مدرک دارید ونیازی به شاهد نیست وچون طرف مقابل دراین معامله متززشده فسخ معامله را می خواهد رای دادگاه بدوی به ( شماردادنامه 9009974149100684ه اینگونه صادر شد که چکها ی اینجانب قابل استرداد نبوده از این جانب که دو فقره چک بنام ازبابت ضمانت ثمن معامله بوده به گفته شاهد امانت بوده وازاین حیث ایراد معنونه قابلیت استماع را دارد و قابل استرداد نمی باشد و در مقابل دعوی تقابل که شخص روحانی بیان کرده بود معامله ای انجام داده رای به رد دعوی تقابل هم داده شده است چون معامله ای صورت نگرفته و بعد بنده به این رای اعتراض کردم در دادگاه تجدید نظر که بدون مراجعه رای را تایید کردند(به شماره دادنامه9009974129601512 )این بنده حقیر از حضور تان راهنمایی کاملی می خواهم
پاسخ
(۲۳ اسفند ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۳۵ : ۰۱)samo222 نوشته است: شخص روحانی بیان کرده بود معامله ای انجام داده رای به رد دعوی تقابل هم داده شده است چون معامله ای صورت نگرفته و بعد بنده به این رای اعتراض کردم در دادگاه تجدید نظر که بدون مراجعه رای را تایید کردند(به شماره دادنامه9009974129601512 )این بنده حقیر از حضور تان راهنمایی کاملی می خواهم

سلام
دوست عزیز در صورتی که مشکلتان حل نشده است ، در ساعات 4 الی 8 روزهای شنبه تا 4 شنبه با شماره دفتر تماس بگیرید تا تلفنی راهنمائی نمایم .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow شكايت از كارفرما و وصول مطالبات linktaz 1 5,135 ۲۱ تير ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۲ : ۱۳
آخرین ارسال: linktaz
  سوال در مورد جلوگیری وصول چک امیر 1 7,925 ۳ آذر ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۵۱ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان