امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکایت از همسایه در منطقه صنعتی
سلام. دوستان عزیز من اولین بارمه که ناچارا میخوام از همسایم شکایت کنم ولی نمیدونم چجوری باید اینکارو بکنم
من کارگاهی در شهرک صنعتی دارم و همسایه ای دارم که 9 ماهه آلودگی صوتی وحشتناکی (صدای انفجار مداوم) راه انداخته
هرچی خواستیم باهاش مثل آدم کنار بیایم گوشش بدهکار نیست. صدا در حدیه که از فاصله 40 متری شیشه ها میلرزه و از این سر وصدا هر شب با تپش قلب میخوابم
میخواستم بدونم باید چجوری ازش شکایت کنم
برم کلانتری؟
بگم مامور کلانتری بیاد؟
یا باید برم ارگان دیگه ای؟
کلا روند شکایت من چجوری باید باشه
با سپاس
پاسخ
سلام
اصولآ تاسیس شهرک های صنعتی به منظور خروج مشاغلی که دارای سروصدا میباشد به منطقه ای که به این هدف ایجادمیگردد میباشد هرچند این شهرک ها به این هدف تاسیس شده اما بایددارای ضوابطی هم باشند نه اینکه کارخانه ای به این شهرک منتقل واقدام به اعمالی مثل انفجار دینامیت نماید و مزاحم سایر مشاغل بعضآ محیط زیست باشد که اگر چنین باشد شرکت شهرك‌های صنعتی استان‌ با اوبرخورد قانونی خواهد نمود

پیشنهاد میکنم موضوع را با شرکت شهرك‌های صنعتی استان‌ خودتان مطرح نمائیدقطعآ دراینخصوص ضوابطی دارند رسیدگی خواهند نموداگربه نتیجه نرسیدید مراجع صالجه دیگری هم وجوددارد
موفق باشید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمونه شکایت حفر چاه Kazemi 0 1,326 ۱۷ مهر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۲۳ : ۱۲
آخرین ارسال: Kazemi
  شکایت تصادف hatampour68 0 1,402 ۱۷ شهريور ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۰۲ : ۰۵
آخرین ارسال: hatampour68
  فوری فوری شکایت حقوقی از ۲۸ فرد متوفی وچند نفر سهامدار ومالک حمید حمیدپور 0 1,411 ۲۷ دي ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۸ : ۰۲
آخرین ارسال: حمید حمیدپور
  راه حل حقوقی برای سرک کشیدن همسایه maziyar12 2 3,513 ۲۹ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۹ : ۲۳
آخرین ارسال: حکمت
  ایجاد مشکل از همسایه ها vahid_nemesis 5 7,345 ۲۴ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۳۸ : ۰۶
آخرین ارسال: Ebiii

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان