امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج تحمیلی و بد رفتاری و عدم رضایت بر طلاق
سلام.من دختری هستم ١٨ ساله.پدر و جد پدری خودم رو خیلی وقت پیش از دست دادم.حدود دو سال پیش با پسری اشنا شدیم با هم و فوق العاده عاشق و علاقه مند بهم شدیم.مادر من ازین ارتباط با خبر شد و چون فهمیده بود که ما میخایم با هم ازدواج کنیم و چون خودش از پسر عموی من خوشش میومد و از خیلی وقت پیش برام نقشه کشیده بود من رو با دروغ و فریب وادار کرد با پسر عمویم عقد کنم.طوری وانمود کرد که عقد مثل صیغه است و براحتی میشه شکستش و ارتباط جنسی توی عقد مجاز نیست.با این حال من حتی به صیغه شدن با پسر عمویم هم راضی نبودم ولی مادرم با حلال نکردن شیر و نبخشیدن و ازین حرفا من رو وادار کرد.و برای پسری که عاشقش بودم و من قسم خورد که یک سال با پسر عمویم عقد کنم و بعد ازون که خوب شناختمش هرکسی رو که خواستم انتخاب کنم.ماها هم ساده لوح قبول کردیم.خلاصه یک ماه پیش مراسم عقد من برگزار شد و من هم با کمال ناراحتی و غصه بله گفتم.بعد ازون تازه فهمیدم که چه حماقتی کردم که دیگه دختر نبودم.پسر عموم من رو برده خونه خودشون و من رو اونجا زندانی کرده و حق بیرون اومدن از خونه رو هم ندارم.هر نوع تجاوزی هم بمن میکنه.بعضی شبا مست میاد خونه و هرکاری دلش میخاد با من میکنه.حق مدرسه رفتن دیگه ندارم.از اون روز ببعد همه اقوامم منو ترد کردن و هرچی ازشون کمک خواستم کمکم نکردن و دیگه جواب تلفن من رو هم نمیدن.مامانمم شمارش رو فروخته که من بهش زنگ نزنم.هروقت کاری رو که این عوضی میخادرو انجام نخام بدم تهدید میکنه که منو باردار میکنه.حتی الان مطمئن نیستم که باردار نباشم.توروخدا کمکم کنین.حتی اگه بخام مهریه ام رو هم به اجرا بذارم فایده ای نداره چون پولداره و راحت میتونه مهریه منو بده.هرکاری که کردم حاضر نشده منو طلاق بده.همه راه ها رو امتحان کردم.تورو خدا کمکم کنین.من چیکار میتونم بکنم؟وقتی حتی از خونه نمیتونم بیام بیرون؟اگه باردار باشم چی؟اگه باردار باشم چیکار میتونم بکنم؟چون چند روزه که پشت سر هم حالت تهوع دارم و اون هم تایید کرده که خواسته منو حامله کنه.تورو خدا کمکم کنین.
پاسخ }
سپاس شده توسط
یعنی هیچکس حاضر نیست بمن کمک کنه؟
پاسخ }
سپاس شده توسط

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مدارک لازم برای طلاق توافقی vakil 2 6,375 ۱۲ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۲۲ : ۱۴
آخرین ارسال: afraclinic
  شرایط طلاق setare72f 1 1,713 ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۱۰
آخرین ارسال: keykavous
  حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق internet 31 32,941 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۸ : ۱۱
آخرین ارسال: هشتگ11
  مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی vakil 0 3,258 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۰ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil
  طلاق توافقی و مطالبه مهریه بعد از طلاق توافقی vakil 0 4,934 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان