امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حقوق دریافتی
با عرض سلام و تشکر بابت کمک کردن به مردم.
مخواستم بدونم قانونی در مورد افزایش حقوق به نسبت ارتقا شغل وجود داره.من یک سال و نیم در یک شرکت ساختمانی مشغول به کار هستم 3 ماه اول به عنوان نیروی شب حراست یکی از کارگاه های ساختمانی این شرکت با حقوق پایه قانون کار + اضافه کار برای روزی 12 ساعت کار هر روز هفته بدون تعطیلی بعد از 3 ماه به دلیل سابقه کار و رزومه قدیمم به عنوان معاونت اداری ارتقا شغلی پیدا کردم و شخصی که در این پست مشغول بود حقوق ماهیانه یک میلیون پانصد هزار تومان میگرفت ولی من افزایش حقوق شاملم نشد ودر حال حاضر بعد از هشت ماه باز هم ارتقا شغلی پیدا کردم و به عنوان مدیر اداری مشغول به کار هستم و نیروی که من جانشینش شدم حقوق ماهیانه دومیلیون و پانصد هزار تومان دریافت میکرد ولی بازم به من افزایش حقوق ندادن و من همچنان بعد از 2 بار ارتقا شغل حقوق پایه قانون کار دریافت میکنم مخواستم بدونم از لحاظه قانونی میتونم کاری کنم برای افزایش حقوق به نسبت نفراتی که من جانشینشون شدم.لازم هست اینم بگم در لیست شرکت و چارت سازمانی و مجوز شروع بکارم که یه جورای همون قرار داد کار ماست من همچنان نگهبان شب هستم. با تشکر
پاسخ
سلام
قانون درخصوص ارتقاء مقام وافزایش حقوق وجوددارداما متاسفانه باشرایط بیکاریکه درجامعه وجوددارد کارفرمایان نسبت به این امور بی توجه هستند خوش شانس هستید که حقوق ومزایای شماراطبق قانون کار پرداخت میکنند وموارد دیگری وجوددارد که به علت بد اموزی برای کارفرمایان از ذکرآن معذورم.

چنانچه تابع قانون کارباشیددرشعبات تشخیص اداره کار واگرتابع قوانین استخدام کشوریباشید دردیوان عدالت اداریتحت عنوان تعدیات کرارفرما نسبت به کارگر/کارمند طرح شکایت نمائید
اما به تبعات بعدی ان هم توجه فرمائید.
ضمنآ نگهبان شب به عبارتی شب کاری حقوقشبیش از کارمند اداری میباشد
تانظر دوستانم چه باشد؟
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
با عرض سلام. ممنون از راهنمای شما بله شب کار % 20 اضافه میشه بازم ممنون از راهنمای شما
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حقوق مستمری بعد از سربازی sajad564 9 8,594 ۲۰ شهريور ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۶ : ۰۹
آخرین ارسال: sajad564
  حقوق متضرر از اجرای مزایده ملک مشاع غیرقابل افراز سهامی 3 8,117 ۲۹ تير ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۳ : ۱۴
آخرین ارسال: zavash
  درخواست طلاق با دریافت حق و حقوق و مهریه مددی 6 9,632 ۲۰ ارديبهشت ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۳ : ۲۰
آخرین ارسال: حکمت
  حقوق و تکالیف safaaa 1 3,423 ۱۲ تير ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۰ : ۱۳
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  حقوق معوقه جهان بخش 3 6,181 ۲ تير ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۸ : ۲۰
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان