امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيمانكار يا خلافكار?
با سلام خدمت اساتيد و وكلاي محترم سايت , خدمتون عرض كنم كه من توي شركتي خصوصي كار ميكنم و اين پيمانكار ما حقوقي با مبلغ سيصدو بيست هزارتومان بدون اضافه كاري و مزايا و عيدي ,در ماه براي من محاسبه ميكند , لاكن قراردادي كه در سر ماه با من ميبندد مبلغ هفتصد هزارتومان است كه اين مبلغ رو پيمانكار بمن نميده چون فعلا مشكل اقتصادي دارم مجبورم براش امضاي كنم (در ضمن تو قرارداد نوشتن كه اگه اين قرارداد رو امضا كنم هيچ حق و حقوقي از اين پيمانكار رو ديگه ندارم) با اين حال من مدركي دارم كه حقوق واقعي من با مبلغ سيصدوبيست هزارتومان با امضاي اين پيمانكار در دست دارم , با اين حال من ميتونم مابه التفاوت حقوقم كه بمدت سه سال است با اين رول در حال گذر است بگيرم يا نه ? ممنون ميشوم كمكم كنيد. و اجركم عندالله[/size]
پاسخ
(۱۸ آبان ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۱۳ : ۱۵)arabiceye نوشته است: با سلام خدمت اساتيد و وكلاي محترم سايت , خدمتون عرض كنم كه من توي شركتي خصوصي كار ميكنم و اين پيمانكار ما حقوقي با مبلغ سيصدو بيست هزارتومان بدون اضافه كاري و مزايا و عيدي ,در ماه براي من محاسبه ميكند , لاكن قراردادي كه در سر ماه با من ميبندد مبلغ هفتصد هزارتومان است كه اين مبلغ رو پيمانكار بمن نميده چون فعلا مشكل اقتصادي دارم مجبورم براش امضاي كنم (در ضمن تو قرارداد نوشتن كه اگه اين قرارداد رو امضا كنم هيچ حق و حقوقي از اين پيمانكار رو ديگه ندارم) با اين حال من مدركي دارم كه حقوق واقعي من با مبلغ سيصدوبيست هزارتومان با امضاي اين پيمانكار در دست دارم , با اين حال من ميتونم مابه التفاوت حقوقم كه بمدت سه سال است با اين رول در حال گذر است بگيرم يا نه ? ممنون ميشوم كمكم كنيد. و اجركم عندالله[/size]

سلام
دوست عزیز در دنیای حقوق و با این وضع دادگاههای ایران هیچ چیزی غیر ممکن نمی باشد . اما از لحاظ قانونی چون شما قرارداد را امضاء کرده اید و و دریافت حقوق 700 تومان را نیز تائید کرده اید بعید می دانم که بتوانید چیزی را ثابت نمائید . مدرکی که از پیمانکار دارید را باید کامل توصیف نمائید که چه می باشد تا نظر نهایی داده شود .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان