امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حکم جلب برای اعضای هییت مدیره با چک برگشتی
با سلام
بنده چند سال قبل به درخواست یکی از صمیمی ترین دوستام که میخواست شرکت بزنه مدرک تحصیلیمو جهت اخذ گرید در شرکت ایشون گذاشتم. بعد از مدتی که خواست ارتقا رتبه بده از من خواست مدیر عامل صوری اون شرکت بشم ولی نه حق امضا داشته باشم و نه بتونم حسابی باز کنم. بنده هم از روی اعتمادی که داشتم پذیرفتم. همچی خوب بود تا این که توی بحران اقتصادی چند ماه پیش ایشون به یه مشکل مالی شدید برخورد کردن که چک هاشون برگشت خورد و هنوزم درگیر مشکلاتشن. چند روز پیش یکی با من تماس گرفت مبنی بر اینکه از روی چک شرکتی تونسته حکم جلب منو بگیره!!!!؟؟؟ آیا با توجه به این که در چک های شرکتی اصلا من صاحب امضا نبوده ام این امکانپذیر هست؟؟؟؟
اگر هست چگونه و اگر نیست امکان جعل امضا میرود؟ اصلا با جعل امضا میشود کاری کرد در حالی که من صاحب امضا نیستم؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
با تشکر
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
حکم جلب برای اعضای هییت مدیره با چک برگشتی - توسط Ahmadi - ۱۲ دي ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۱۷ : ۱۶

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قرار تامین خواسته برای شارژ ساختمان sh4hrooz 4 5,928 ۴ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۹ : ۱۶
آخرین ارسال: masoudfn
  راه حل حقوقی برای سرک کشیدن همسایه maziyar12 2 3,513 ۲۹ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۹ : ۲۳
آخرین ارسال: حکمت
  چک برگشتی u3f.sh 1 4,425 ۳ آذر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۵ : ۲۳
  خروج از کشور برای مشمول غایب ahdz123 0 4,322 ۲۵ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۷ : ۰۴
آخرین ارسال: ahdz123
  سؤال برای شکایت از حفر چاه غیر مجاز و سازه‌ی غیر مجاز jamil.A 3 7,279 ۲۳ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۶ : ۰۹

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان