امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی
با سلام
من تازه عضو این انجمن شدم هنوز دقیقا با نحوه کار اون آشنا نشدم
در سایتهای حقوقی دنبال یه موضوع جالب و به روز برای پایان نامه میگشتم که با این انجمن حقوقی برخورد کردم
حالا از شما اعضای محترم تقاضا دارم که در این رابطه منو راهنمایی بفرمایید که روی چه موضوعی کار کنم که هم جالب باشه هم به روز و مهمتر از همه اینکه منابعش هم در دسترس باشه؟
ایضأ بنده دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستم
پاسخ
با سلام و احترام جدیدا قصد دارم در یک شرکت استخدام بشم ولی انها از من بجز مدارک سوءپیشینه و ازمایش عدم اعتیاد یا فقره چک هم به مبلغ 50 میلیون تومان ولی مساله و استرس من اینجاست که مدیران شرکت می گویند حتما چک را به مبلغ 50 میلیون و فقط و فقط بنویسم در وجه شرکت ..... و جمله بابت حسن انجام کار را ننویسم .
می خواستم ببینم اگه جمله بابت حسن انجام کار را ننویسم بعدا شرکت نمی تونه چکم را اجرا بگذارد و سوءاستفاده کند .

خیلی خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدید و از این استرس مرا خارج کنید .
متشکرم
یا علی
پاسخ
سلام
اولآ شرکتی که میخواهید استخدام شوید دولتی یا خصوصی میباشد؟
ثانیآ اگر از بنده چنین مدرکی بخواهند ودرقرارداد ذکر نگردد چنین مدرکی نخواهم داد حال شما که از نزدیک با آن شرکت آشنا هستید مخیر میباشید.
ثالثآ میخواهید به استخدام دربیآیید یا اینکه از مشاغل موقت که درجامعه اعلام میکنند نیازمندیم میباشد که تا بحال هیچ سازمان دولتی تنوانسته جلو آنها را بگیرد.
رابعآ پرسش خویش را درپست دیگران ارسال نمودید علی ایحال پاسخ ارائه گردید
با توجه به متن پرسش پاسخ ارائه گردیدتانظر دوستانم چه باشد؟
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
با سلام خدمت دوست بزرگوار جناب حکمت مخاطب محترم به نظر بنده دادن چک به این حالت که بیان فرمودید حتی اگر بابت یا هر کاری دیگر عمل درستی نبوده و نیست کمی به پست قبل(Ahmadi حکم جلب برای اعضای هییت م...)توجه بفرمایید اگر این هم روش و شگرد جدید کلاهبرداری باشد چکار خواهید کرد به نظر بنده نه این شغل و نه این عمل دادن چک هم منطقی نبوده و هم غیر شرعی و هم خلاف قانون و عرف میباشد این نظر شخصی بنده بوده چون هر کاری که باشد ارزش دردسر آتی را نداشته
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برش] چکی را برگشت زدم لطفا راهنمایی کنید shilanaseri 0 3,503 ۱۱ ارديبهشت ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۳۴ : ۰۸
آخرین ارسال: shilanaseri
  چکی را برگشت زدم لطفا راهنمایی کنید omid1362 8 9,785 ۱ اسفند ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۶ : ۲۲
آخرین ارسال: omid1362
  رد درخواست به علت شکایت خارج از مهلت از رأی داور sarv123 2 6,804 ۳۰ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۲ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  لطفا راهنمایی کنید Mazda_dalvandi 5 8,227 ۵ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۳ : ۰۱
آخرین ارسال: کامیاب
  درخواست هزینه های دادرسی و... بعد از صدور حکم (درخواست در دادخواست ا soooot 0 7,147 ۲۵ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۴ : ۱۰
آخرین ارسال: soooot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان