امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به وکیل (کلاهبرداری دختری از پسر در دوستی)
Sad 
سلام به وکلای محترم
نیاز به راهنمایی و در صورت نیاز به یه وکیل دارم.
من 24 سالمه حدود 4 ساله با یه دختری آشنا شدم . اول فقط رابطه امون یه دوستی ساده بود . بعد جدی شد البته خانواده من در جریان بودن ایشون از خانواده اشون پنهان کرده بودن. بعد دو سال ایشون شروع کردن به بهانه های مختلف مث قرض و امانت و ... از من پول گرفتن متاسفانه من رسید یا سندی ازش نگرفتم چون خیلی دوستش داشتم اما به مرور فهمیدم جز من با پسرای دیگه هست خواستم باهاش تموم کنم اما وقتی ازش طلب هامو خواستم زد زیرش . به پدرش جریان رو گفتم اون بد تر از دخترش از من شکایت کرد به جرم مزاحمت دخترشم زنگ زد به خانواده ام و کلی چرت و پرت و فحش و ... البته منم ساکت نشسته ام.
خلاصه الان تو جنگ و جدل و درگیری های خانوادگی هستیم.
میخواستم ازش شکایت کنم کسی میتونه کمکم کنه . البته پس گرفتم پولم برام اصلا مهم نیست فقط میخوام جواب پدرشو بدم که فک میکنه خیلی زرنگه
البته دختره دانشجو هست تو شهرستان خوابگاه میمونه و متوجه شدم هر شب تا 9 شب با دوستاش دنبال ولگردی و اتو زدن هستن. اتقریبا 4 میلیون بهش دادم شاید بزور برا 500 تومنش بتونم سند کارت به کارت و رسید پرداختی پیدا کنم. اما اینکه به خونه بابامو خواهرمو خاله امو و ... زنگ زده چرت و پرت گفته میتونم راحت ثابت کرد
اگه کسی از وکلا میتونه کمکم کنه خصوصی پیام بده باهاش صحبت کنم.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
نیاز به وکیل (کلاهبرداری دختری از پسر در دوستی) - توسط Alborz69 - ۲۳ آذر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۸ : ۱۲

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آزمون قضاوت نیاز به پایان خدمت دارد؟ Miss MikiMouse 1 2,292 ۸ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۸ : ۲۰
آخرین ارسال: vakil
  کلاهبرداری چنگیزوند 4 5,889 ۱۵ آذر ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۵۳ : ۰۴
آخرین ارسال: چنگیزوند
  انتخاب وکیل 13881355 1 4,572 ۱۸ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۶ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت
  وکیل اتفاقی Parirokh 2 7,859 ۱۸ آذر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۰ : ۱۶
آخرین ارسال: dadkhah
  تبانی وکیل pooyafff 11 18,736 ۲۲ مهر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۰ : ۰۲
آخرین ارسال: Sanlaw

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان