امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به وکیل (کلاهبرداری دختری از پسر در دوستی)
Sad 
سلام به وکلای محترم
نیاز به راهنمایی و در صورت نیاز به یه وکیل دارم.
من 24 سالمه حدود 4 ساله با یه دختری آشنا شدم . اول فقط رابطه امون یه دوستی ساده بود . بعد جدی شد البته خانواده من در جریان بودن ایشون از خانواده اشون پنهان کرده بودن. بعد دو سال ایشون شروع کردن به بهانه های مختلف مث قرض و امانت و ... از من پول گرفتن متاسفانه من رسید یا سندی ازش نگرفتم چون خیلی دوستش داشتم اما به مرور فهمیدم جز من با پسرای دیگه هست خواستم باهاش تموم کنم اما وقتی ازش طلب هامو خواستم زد زیرش . به پدرش جریان رو گفتم اون بد تر از دخترش از من شکایت کرد به جرم مزاحمت دخترشم زنگ زد به خانواده ام و کلی چرت و پرت و فحش و ... البته منم ساکت نشسته ام.
خلاصه الان تو جنگ و جدل و درگیری های خانوادگی هستیم.
میخواستم ازش شکایت کنم کسی میتونه کمکم کنه . البته پس گرفتم پولم برام اصلا مهم نیست فقط میخوام جواب پدرشو بدم که فک میکنه خیلی زرنگه
البته دختره دانشجو هست تو شهرستان خوابگاه میمونه و متوجه شدم هر شب تا 9 شب با دوستاش دنبال ولگردی و اتو زدن هستن. اتقریبا 4 میلیون بهش دادم شاید بزور برا 500 تومنش بتونم سند کارت به کارت و رسید پرداختی پیدا کنم. اما اینکه به خونه بابامو خواهرمو خاله امو و ... زنگ زده چرت و پرت گفته میتونم راحت ثابت کرد
اگه کسی از وکلا میتونه کمکم کنه خصوصی پیام بده باهاش صحبت کنم.
پاسخ
با سلام خدمت مخاطب محترم به نظر بنده با توجه به توضیحات حضرتعالی بدون اینکه بخواهم حاشیه بروم شما عملا و قانوناً رسیدن به حقتان بسیار پایین بوده ولی میتوانید طی تماس تلفنی با آقای خدایی فر مدیر انجمن که تلفن شان هم در بالای انجمن نوشته شده تماس و مشاوره حضوری بگیرید ایشان تجربه بیشتری داشته خصوصاً در زمینه کیفری این نظر شخصی بنده بوده
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
عرض کردم که پس گرفتن اون پول خیلی برام مهم نیست
شما نمیدونید چه بلاهایی سر من این دختر و پدر اوردن هر روز کلانتری تو کل فامیل و خانواده ابرو برام نذاشتن
مهم برام محکوم کردن این دختر و پدر هست حالا چه حبس چه شلاق چه جریمه نقدی
فقط میخوام براشون سابقه کیفری ثبت بشه
پاسخ
مخاطب محترم حضرتعالی یک رابطه اشتباه بدون اطلاع والدین دختر با هر نیتی حتی خیر به قصد ازدواج و این عمل شما خلاف قانون و شرع بوده هرچند از نظر شما اینگونه مسائل معمولی باشد و بدون اطلاع والدین دختر و یا بدون دریافت هیچگونه سند و مدرکی پول به ایشان داده اید بنده نمیدانم خودتان کمی به بیانات خود فکر کنید آیا اعمال شما منطقی بوده و طبیعی شاید شما عاشق جو گیر و کاملاً به این دختر اطمینان داشته اید این اعمال خارج از عرف و رویه و قانون شما هیچگونه توجیه قانونی و منطقی و اخلاقی و عرفی تداشته و ندارد بعد حالا به هر دلیلی که به بنده یا اعضاء انجمن مربوط نمی باشد رابطه میان شما بهم خورده و شما بر خلاف عقل و منطق بدون استفاده از سیاستهای و بدون تدبیر خانواده ایشان را از رابطه خلاف شرع و قانونتان آنهم پس از 4 سال مطلع نموده اید حالا میخواهید خانواده دختر برای شما برقصند بابا گلی به جمالت شاید عمل این دختر را بتوان به کلاهبرداری نزدیک دانست اما عمل پدر دختر کاملاً منطقی و قانونی بوده به نظر من شما شاید به احتمال ضعیف بتوانید علیه دختر شکایت کلاهبرداری کنید ولی در مورد پدرش به نظر بنده خیر در ضمن بنده و دوستان هم منظور شما را میتوانیم درک کنیم و هم میدانیم چگونه پاسخ بدهیم لذا شما وکیل و مشاور و وکیل با تجربه خواستید شما را رهنمایی جهت حل مشکلتان به آقای خدایی فر نمودیم این نظر بنده در مورد مشکل شما میباشد
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
پست حذف شد
پاسخ
مخاطب محتزم همانگونه که قبلاً بیان شد پاسخ شما از نظر اینجانب داده شده و همانگونه که بیان نمودم روابط خصوصی شما نه به بنده و نه به هیچ یک از دوستان حقوقی ارتباط ندارد ماهیت عمل شما و حتی خانواده شما خلاف عرف و قانون و شرع بوده و هست وظیفه بزرگتر شما از همان بدو اطلاع هماهنگی با خانواده دختر بوده و هست و عدم انجام وظیفه خانواده شما آنها را نیز از نظر شرعی مسئول نموده لطف کنید بیشتر از این توضیحات نفرمایید چون شائبه بدی در ذهن دوستان حقوقی بنده ایجاد مینماید شما هرچه توضیح بیشتری میدهید بدتر خودتان را محکوم میکنید تا اینکه نتیجه ای داشته باشد لطف کنید بقیه مشکلات خود را با مدیر انجمن جناب خدایی فر تماس بفرمایید ممنون از اینکه مشکل خود را بیان فرمودید و متاسفم که بنده بیش از این نمیتوانم به شما خدمت کنم
پاسخ
صد در صد شما بد متوجه میشید
منظور من از دوستان ناسالم دخترانی بودند که این خانوم رو به جاهایی میبردن که کاملا از نظر شرعی و عرف و قانون مشکل داره برا مثال خانه های تیمی.
دوست عزیز اگه من عنوان کردم کار به فلان جا کشید من تمام تلاشم رو کردم که این اتفاق نیوفته حای یکسال پیش به پدرش غیر مستقیم عرض کردم که این دوستان عاقبت خوشی برا دخترشما نمیزاره حتی بسیاری از اعمال من حتی برخی پرداخت های من با این شرط بود که اون دوستان رو رها کنه حتی بار ها و بارها با این افراد به درگیری لفظی حتی فیزیکی دست زدم اما باز هم با حمایت های نا بجای پدر ایشون از دخترش روز به روز اوضاع بدتر میشد.
نمیخوام خودمو خوب نشون بدم من بی عرضگی خودمو نیز مقصر این اتفاقایی که برا این خانوم افتاده میدونم که تا جایی که میتونستم پاش وایسادم که حالا اینجوری با بی ابرویی باید تاوان بدم
دیگر عرضی ندارم.
یکی از دوستان زحمت کشیده قبول کرده بهم کمک کنه .
از همتون متشکرم
پاسخ
سلام
با تشکر از جوابهای بسیار بجا و بحق استاد تیموری
انشالا سعی میکنیم در حد توان مشکلات این مخاطب عزیز را حل و فصل نماییم
به امید خدا
مرا با حقیقت بیازار ، ولی با دروغ آرامم مکن...!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آزمون قضاوت نیاز به پایان خدمت دارد؟ Miss MikiMouse 1 2,292 ۸ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۸ : ۲۰
آخرین ارسال: vakil
  کلاهبرداری چنگیزوند 4 5,889 ۱۵ آذر ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۵۳ : ۰۴
آخرین ارسال: چنگیزوند
  انتخاب وکیل 13881355 1 4,572 ۱۸ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۶ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت
  وکیل اتفاقی Parirokh 2 7,859 ۱۸ آذر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۰ : ۱۶
آخرین ارسال: dadkhah
  تبانی وکیل pooyafff 11 18,736 ۲۲ مهر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۰ : ۰۲
آخرین ارسال: Sanlaw

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان