امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال مهم و فوری
سلام وقت بخیر
خانمی هستم 35 ساله، همسرم 37 ساله هستند. ما سال 87 عقد و 88 عروسی کردیم. 3 سال اول زندگی مشترک هیچکدام تمایلی به فرزند نداشتیم. از سال 92 همسرم اصرار به داشتن فرزند کرد ولی من با قطعیت اعلام کردم که هیچگاه فرزند نمی خواهم اما بنا به فشارهای ایشان و ترس از هم پاشیدن زندگی راضی به موضوع شدم. از تابستان 92 تا بهار 93 اقدام به بارداری کردم اما باردار نشدم. با مراجعه به پزشک و انجام آزمایش ها و تصویربرداری های مختلف (و صد البته دردناک) از نظر پزشک همسرم کاملا سالم و من دچار تنبلی تخمدان هستم. تجویز پزشک قرص و آمپول در این مرحله می باشد.
لازم به ذکر است به دلیل اختلاف نظرهایی که در این مدت پیش آمده به مشاور مراجعه کرده و به دلیل ترس و فوبیایی که من از اقدامات پزشکی دارم با همسرم به توافق رسیدیم که من درمان را تا مرحله صرفا قرص و نه آمپول و تزریق ادامه می دهم.
سوال من این است آیا ایشان می تواند به دلیل اینکه من راضی به تزریق آمپول و ادامه درمان نمی شوم مرا قانونی یا غیر قانونی تحت فشار مجبور به این کار کند؟ آیا این مورد هم شامل تمکین می شود (یا فقط رابطه زناشویی یعنی تمکین)؟
بسیار ممنون می شوم مرا راهنمایی بفرمایید.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
سوال مهم و فوری - توسط hugo_deepred2 - ۲۴ شهريور ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۲ : ۱۱

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال مهم sahel 32 43,796 ۴ آذر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۳ : ۱۰
آخرین ارسال: sahel
  سوال در مورد ترک انفاق مینا1992 10 16,368 ۳۱ تير ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۳ : ۰۷
آخرین ارسال: حکمت
  سوال ، فیلم ستایش... مـــدافـــع عـــدالـــت 3 6,654 ۲۴ خرداد ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۹ : ۱۸
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
Brick سوال در خصوص طلاق amirniazi89 4 9,786 ۹ ارديبهشت ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۰ : ۱۴
آخرین ارسال: navid1000
  سوال nah 2 7,167 ۸ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۷ : ۰۲
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان