امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهاي خواسته
اول سلام ميكنم تشكر بخاطر اين انجمن مفيد و كمكهاي وكلا و حقوقدانان عزيز،

من منزلي فروختم به قيمت ٢٥٠ ميليون تومان و ٥٠ ميليون تومانش مانده كه قرار بوده در تاريخ مشخصي به من داده بشه و آپارتمان رو به نامشون بزنم اما محضر نيومد و طبق قرارمون ( مبايعه نامه) معامله خودبخود فسخه، ميخوام دادخواست اعلام فسخ بدم، سوالم اينه كه بهاي خواسته دادخواست من چقدره؟ من كه پولي از خريدار نميخوام؟! ميخوام اعلام بشه معامله فسخه، بايد بر اساس ٢٥٠ قيمت كل خونه يا ٥٠ باقيمونده بهاي خواسته بدم؟!
ممنون
پاسخ
سلام
دوست عزیز شما که میفرمائید معامله فسخ است
1-آیا گواهی دفترخانه مبنی برعدم حضورازدفترخانه گرفته اید؟
2-آیا اظهارنامه فسخ قرارداد طبق مفاد ومندرجات قراردادبرای خریدار ارسال کرده اید؟
به نظرمیرسدپس از پاسخ مثبت به موارد مذکور دعوی شما باید اعلان فسخ قراردادباشد وبه نظرمیرسد غیرمالی باشد
تانظردوستانم چه باشد؟
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
(۲۷ ارديبهشت ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۵ : ۱۹)حکمت نوشته است: سلام
دوست عزیز شما که میفرمائید معامله فسخ است
1-آیا گواهی دفترخانه مبنی برعدم حضورازدفترخانه گرفته اید؟
2-آیا اظهارنامه فسخ قرارداد طبق مفاد ومندرجات قراردادبرای خریدار ارسال کرده اید؟
به نظرمیرسدپس از پاسخ مثبت به موارد مذکور دعوی شما باید اعلان فسخ قراردادباشد وبه نظرمیرسد غیرمالی باشد
تانظردوستانم چه باشد؟

بله تمام اقداماتي كه فرموديد انجام شده منتها از هركس پرسيدم گفتن مالي هست ولي منطقيه براي اعلام فسخ بر مبناي قيمت كل هزينه بدهم؟!
با تشكر
پاسخ
شما خواسته را یک 10/000/000 تقویم کنید اگر دفتر دادگاه ها بیش از آن قیمت منطقه ای تعیین نمود درموقع ابطال تمبر آنرا به بیش از تقویم خواسته اصلاح کنید
اصل جهت ابطال تمبر قیمت منطقه ای است منتهای مراتب بعضآ مدیران دفتر دادگاه سلیقه ای عمل نموده ومیگویند قیمت واقعی تقویم وابطال تمبر کن موارد مشابه بسیار دراستان خودم واستان دیگر داشته ام
چنانچه هزینه دادرسی را ندارید میتوانید ضمن تقویم خواسته به پیوست گواهی 2گواه دادخواست اعسار نسبت به پرداخت هزینه دادرسی راتقدیم دادگاه نمائید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قرار تامین خواسته برای شارژ ساختمان sh4hrooz 4 5,928 ۴ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۹ : ۱۶
آخرین ارسال: masoudfn
  پس از کیفرخواست شاکی کی و کجا تقاضای تأمین خواسته نماید؟ hossein23 1 4,965 ۱۶ بهمن ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۶ : ۱۳
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان