امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئوال
سلام
پرونده اي در شهرستان داشتم كه از من شكايت شده بود به جرم درگيري . ضرب و جرح . مزاحمت . فحاشي . مزاحمت . سرقت . آتش سوزي درخصوص آتش سوزي از سوي دادگاه برائت صادر شد ولي درخصوص مابقي با توجه به اينكه شاكيه اعلام نموده بود كه جرم در تهران واقع شده نيز عدم صلاحيت صادر شد . سئوال اينجاست كه :
1- الان حدود يك ماه بيشتر است كه دادنامه بدست من نرسيده . البته بنده در تهران هستم و آدرس دقيق هم داده ام.
2- شاكي به راي اعتراض كرده و با توجه به اينكه تا دادنامه به طرفين ابلاغ واقعي نگردد آيا پرونده به دادگاه تجديد نظر استان ارسال ميگردد يا خير آيا نياز است برم دادنامه را تحويل بگيرم .

3- درخصوص قسمت دوم راي كه عدم صلاحيت خورده پرونده به دادسراي عمومي و انقلاب تهران ارسال شده آيا پرونده به دادسراي محل وقوع جرم ارسال ميگردد ؟ آيا با توجه به اينكه بابت پرونده مذكور 30 ميليون كفالت گذاشته ام نياز به وثيقه جديد ميباشد ؟ - ضمنا شاكي در همان روز درتهران اقدام به طرح همين شكايت با عنوان ضرب و جرح نموده بود كه قرار منع تعقيب صادر شده بود

4 - آيا ميتوانم از شاكي شكايت كنم كه چرا يك موضوع را دوبار شكايت نموده و بايد چه شكايتي بكنم و چه حكمي براي شاكي صادر خواهد شد

ممنون
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
سئوال - توسط omid52 - ۲۵ اسفند ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۴۱ : ۱۵

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان